• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לכל מי שמתעניין במנוע, הנה כמה ערוצים\אתרים שיכולים לעזור לכם
אוקיי אז בזמן האחרון דיי חרשתי את האינטרנט וזה מה שמצאתי

1.tutorials for blender3d:
אתר נחמד שנותן לכם 4 דברים
1מדריכים על הלוגיק אדיטור
הסבר קצר על כל חלון
2 מדריכים על פייתון
לא ניסיתי אותם אז אין לי כל כך מה לספר
3 מדריכים קצרים על דברים ספציפים
יש מדריכים שקיימים רק ל2.49גUndecided
4אוסף טקסטורת נחמד
אין כל כך מה להסביר....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.thetims3dr
ערוץ יוטיוב שנותן מדריכים על דברים ספציפים...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.super gloop
ערוץ שנתן עד לא מזמן מדריכים על דברים ספציפים בד"כ דברים הקשורים לפייתון בצורה כזו או אחרת, ועכשיו התחיל עם סדרה של מדריכים על סנסורים שלא בדיוק הבנתי על מה הם (כי אני קצת לא עוקבBlush) כי הוא גם שילב פייתון איך שהוא אבל שהיה...
4.-Vít Procházka
הערוץ הזה מעלה עד כמה שראיתי מדריכים בעיקר על חומרים...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5.BlenderWiz
זה ערוץ שגליתי אותו לא מזמן ואני לא ממש יודע מה התוכן שלו... נראה שעכשיו הוא מעלה מדריכים של פייתון...Huh
6.the Z axis
הערוץ שליBig Grin אני עדיין לא בטוח מה הולך להיות התוכן שלי אוליי יום אחד אני אכין מדריך...
Big Grinזהו! אני מקווה שעזרתי למישהו בהצלחה למעונייניםBig Grin
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
  הגב
כל הכבוד על העבודה!
אני נועץ ותעדכן בשינויים.
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
תודה רבה.
  הגב
תודה רבה!
אני מקבל קרינג' כשאני רואה איזה בולשיט פרסמתי בפורום הזה פעם... תהרגו אותי!!!
  הגב
תותח תודה רבה!!
  הגב