• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תמחקו בבקשה
יופי של התקדמות!
עדיין חסר תאורה, לפעמים החומר של הכוס לא מחזיר מספיק אור וכדי להאיר אותה טוב צריך לשים אובייקטים שיוסיפו יותר אור לסצנה, למשל המשטח החום.
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
İmage
blender 2.71
קדימה, כנסו.
חחחחחחחח.... יותר דומה לפרסומת, חחחחחח.......

קרדיט לשחר הר-שוב, הוא נתן לי הרבה קישורים להדרכות, ובזכותו אני מתקדם מאוד, אפילו אנימציה אני כבר מתחיל ללמוד, וגם במידול אני מתקדם בזכותו!
אני מקבל קרינג' כשאני רואה איזה בולשיט פרסמתי בפורום הזה פעם... תהרגו אותי!!!
  הגב
Sad 
היי, שנה טובה, רציתי לשאול אם מישהו פה יודע (אני בטוח שהרבה יודעים, אני פונה לכל מי שיודע), איך פורסים טקסטורה שאני רוצה על משהו? (בלנדר 2.72)
אני כל כך בור, ראיתי ששחר הר-שוב עשה את זה בסרט הדרכה שלו, אבל אני לא יודע איך!
זה דבר כל כך בסיסי שכשאני כותב הודעה זאת אני אומר לעצמי "איזה טיפש אני, נוראExclamation"
אשמח אם תעזרו לי.HuhHuhHuh
עדכון: הסתדרתי.

מטען:
İmage
blender 2.72
כתבתי שזה מטען כי אולי לא תזהו, חחחחחחחBig GrinBig GrinBig Grin
  הגב
תחפש מדריכים על נושא UV, אני מניח שאם תראה כמה מהם (אפילו באנגלית) תתפוס מהר את העניין.
אפשר כמובן למקם אותם גם עם עורך הצמתים אבל לפעמים ה-UV פשוט יותר מהיר.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
מישהו יכול להסביר לי מה זה UV ומה זה "עורך הצמתים", אני מודה באשמה, גם את הדבר הפעוט הזה אני לא יודע.
  הגב
חפש בגוגל:
Blender UV unwrap
Blender Node Editor

בגדול אלו שתי חלונות בתוכנה שמאפשרות לעשות שתי משימות עיקריות:
הראשונה - טיפול בתמונות והצגת ה-UV (הפריסה של המודל לדו מימד כך שניתן יהיה להלביש עליו טקסטורות)
והחלון השני מאפשר יצירת טקסטורות/חומרים (ועוד דברים) בצורה של צמתים, כלומר, כדי לבנות משהו שם אתה משתמש במלבנים (צמתים) שכל אחד מהם עושה תפקיד מסויים וע"י החיבור שלהם ביחד מתבצע תהליך מסויים שאתה רוצה שיקרה.

צריך לקרוא על זה ולראות סרטונים בנושא כדי להבין את הקונספט, אלו מושגי יסוד (במיוחד ה-UV) בתלת בכלל ובבלנדר בפרט.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
עשיתי את הסמל של Windows, זה נורא נורא פשוט וחסר צבע, אבל לא היו לי רעיונות, אשמח לתגובות, לא להתקמצן!
İmage
  הגב
נראה אחלה
בעיקרון יש טיפה אי דיוקים מבחינת הגוונים של כל ריבוע
האמת שלכל גרסא של ווינדווס יש צבעים אחרים אז בחר גרסא מסויימת ועבוד לפיה:
İmage
אני חושב שהפרספקטיבה שעשית ללוגו קצת מוגזמת למרות שאם כיוונת ללוגו החדש אז זה בסדר (שים לב שהאות W בטקסט מתנגשת עם הריבוע הצהוב)
התאורה נראית בסדר אבל הייתי ממליץ לך לנסות גם את מנוע הרנדור cycles שכנראה יתן לך תוצאות טובות יותר

בהצלחה! Smile
בברכה, אוהד.
  הגב
אני ינסה לעשות כמו XP, הוא לפי דעתי הכי מעניין, או של Vista, למרות שהעיקום הזה בשבילי-אפשר לומר קשה.
דרך אגב, איך אני מייצא פריימים של אנימצייה לתיקייה??? אני יודע שיש אפשרות כזאת, אבל אני לא יודע איך!!!
אני מנסה כרגע לעבוד על אנימציה פשוטה, אני יודע שלא יזיק לי לעבוד קצת במידול, אבל אני רוצה כרגע להתחמם קצת באנימצייה ולחזור.

עדכון: יש דף חדש באשכול.
  הגב
((10.10.2014), 09:46)שלמה רז כתב: אני ינסה לעשות כמו XP, הוא לפי דעתי הכי מעניין, או של Vista, למרות שהעיקום הזה בשבילי-אפשר לומר קשה.
דרך אגב, איך אני מייצא פריימים של אנימצייה לתיקייה??? אני יודע שיש אפשרות כזאת, אבל אני לא יודע איך!!!
אני מנסה כרגע לעבוד על אנימציה פשוטה, אני יודע שלא יזיק לי לעבוד קצת במידול, אבל אני רוצה כרגע להתחמם קצת באנימצייה ולחזור.
מה זאת אומרת לייצא?
תוכל כמובן להגדיור באיזו תקייה אתה רוצה שהפריימים שאתה עושה ישמרו, וזהו, אתה עושה את זה בחלונית עם התמונה של המצלמה.
  הגב

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים