• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תמחקו בבקשה
בערוץ שלי כתבתי שאני מתכוון להעלות בתור פתיח את הסרטון הזה, אז סוף סוף גמרתי אותו:

אתם אומרים שיש התקדמות, לא?
אני מקבל קרינג' כשאני רואה איזה בולשיט פרסמתי בפורום הזה פעם... תהרגו אותי!!!
  הגב
היי, כחלק מאנימציה אני מנסה לעשות ריג לדמות של מיינקראפט שלי, זה גם פשוט וגם דרך טובה ללמוד על משהו פשוט, עשיתי עותק של הקובץ ואני עובד עליו ליתר ביטחון.
חלק מההתקדמות:
İmage
לידיעתכם, הדמות סימטרית לחלוטין (מן הסתם אחרי מירור), וכשאני לוחץ על Generate אז הוא א. לא עושה כלום, ב. הוא נותן מין הודעת "Error" ארוכה שאני לא מצליח לקרוא, אז אם אפשר עזרה אני אשמח, וכמובן בסוף נראה מה יצא.
להתראות, ולילה טוב.
  הגב
((30.11.2014), 22:21)שלמה רז כתב: היי, כחלק מאנימציה אני מנסה לעשות ריג לדמות של מיינקראפט שלי, זה גם פשוט וגם דרך טובה ללמוד על משהו פשוט, עשיתי עותק של הקובץ ואני עובד עליו ליתר ביטחון.
חלק מההתקדמות:
İmage
לידיעתכם, הדמות סימטרית לחלוטין (מן הסתם אחרי מירור), וכשאני לוחץ על Generate אז הוא א. לא עושה כלום, ב. הוא נותן מין הודעת "Error" ארוכה שאני לא מצליח לקרוא, אז אם אפשר עזרה אני אשמח, וכמובן בסוף נראה מה יצא.
להתראות, ולילה טוב.

היי
תעלה את הקובץ ואבדוק.
  הגב
הנה הקובץ:
Google Drive
  הגב
היי
קודם כל להבא לפני שתעלה קובץ, תשמור אותו לפני בתהליך: file-->external dada--> puck into.blender file
זה ישמור יחד עם הטקסטורות.
אני לא רואה בעיה, העצמות עובדות וניתן לרנדר.
  הגב
[dir=rtl]כשאתה לוחץ "Generate" הוא לא רושם לך הודעת תקלה למעלה?
ולהבא... אל תצטט את כל מה שכתבתי, תצנזר את מה שלא רלוורנטי להודעה שלך - ותשלח, זה סתם תופס מקום, סליחה על הביקורת.[/dir]
  הגב

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים