• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לאיזה פלטפורמות ניתן לשמור במנוע ובאיזה שפה המנות תומך?
איי מעוניין להתחיל ללמוד פיתוח משחקים ואני בודק מספר מנועים עכשיו אז אני אשמח לביקורת שלכם על המנוע של בלנדר וגם אם אפשר לענות לי על השאלות בכותרת. תודה.
  הגב
((06.08.2014), 20:33)maordany כתב: איי מעוניין להתחיל ללמוד פיתוח משחקים ואני בודק מספר מנועים עכשיו אז אני אשמח לביקורת שלכם על המנוע של בלנדר וגם אם אפשר לענות לי על השאלות בכותרת. תודה.

המנוע תומך בשפת פייטון ובקשר לפלטפורמות נראה לי שרק לינוקס ווינדוס ומק
ובקשר למנוע עצמו אז דעתי בעניין:
המנוע הוא פשוט ונוח... עם ממשק יחסית קל
אפשר להגיע אתו לתוצאות שנראות טוב מאוד
החיסרון שלו זה שהוא פשוט לא גמורUndecided
יש כלים\פיצ'רים שחסרים לו שיש כבר דיי מזמן במנועים אחרים או לדוגמה המערכת של החומרים שלו שהיא יחסית פשוטה ביחס למה שיש במנועים אחרים...
אבל הוא חינמי וכמו שאמרתי קודם הוא יחסית פשוט... ואפשר להיגע אתו לדברים שנראים טוב....
אין לי כל כך עוד מה לומר... אני ניסיתי ללמוד מנועים אחרים ולא היה לי כוח ללמוד, רק להצליח לזוז במרחב התלת מיימידי במנועים אחרים חירפן אותי אז העדפתי את BGE שזה אוליי גם ייתרון שלו, שהוא בנוי בתוך בלנדר ויש פחות דברים ללמוד...
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
  הגב
בעיקרון המנוע הזה עובד בכל פלטפורמה שבלנדר גם עובדת, וכאשר מייצאים משחק הוא פשוט מייצא את רוב התוכנה של בלנדר רק שזה עובד מראש על מצב משחק ולא ניתן לראות את כלי העריכה.
אם מדובר למשחק בשביל הכיף אז הוא די טוב, אם אתה מתכוון גם למכור אותו אז צריך לראות את כל נושא הרשיונות וכו' וללמוד גם על זה.
תוכל לשאול בפורום של בלנדר ארטיסט על זה (אנגלית...) כי שם יש הרבה יותר משתמשים במשתמשים בזה וכאן עדיין לא הגענו לדרגת הידע שיש שם.

בכל אופן, את המנוע הזה תצטרך ללמוד לבד.
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
אפשר להשתמש בbge בלי חיבור לאינטרנט?
בלנדר זה כמו מכת צפרדע, כמה שתחפור יותר תגלה שאתה יודע פחות...Huh
  הגב
כן אפשר
  הגב