• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לעבוד על אנימציה עם סאונד ולשמוע מוזיקה
היי,
אני עובד עכשיו על אנימציה עם מנגינה, ואני צריך מדי פעם לוודא שהאנימציה תואמת את המנגינה. אבל אני גם רוצה לשמוע מוזיקה תוך כדי שאני עובד. אולי למישהו יש רעיון איך לעשות שהמוזיקה תחליש את עצמה או תשתיק לגמרי בזמן שאני עושה play? אני עובד בwindows.
תודה.
  הגב
לא נראה לי שיש אפשרות לדבר כזה.
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
אם יש לך מקלדת מולטימדיה, אתה פשוט לוחץ במקלדת על פאוז, לא משנה באיזה חלון אתה.
  הגב
חחח נראה לי יש לי רעיון קצת דפוק ואולי זה בכלל לא יעבוד אבל תנסהWink
אם השירים שאתה שומע נמצאים על המחשב שלך ולא באינטרנט אתה יכול לפרוס את החלון של בלנדר ככה: (שים לב שהחלון שלמטה הוא ה-video sequence editor)

İmage

ב-sequence editor תלחץ shift + a ואז על "sound" . עכשיו תבחר את השירים שלך ואת הסאונד של אנימציה. לחץ alt + a . ברגע שאתה רוצה לשמוע את המוזיקה של האנימציה תחליף בין הרצועות. אולי אפשר לכתוב סקריפט כזה, זה לא אמור להיות קשה חוץ מזה שהרוב לא מתעסקים עם ה-API של ה-sequence editor ...

חחח טעות שלי אם לוחצים alt + a זה מפעיל גם את האנימציה אז זה קצת בעיהWink
בברכה, אוהד.
  הגב
מה הקטע שאני שם את השירים באנימציה? יש לי מוזיקה באנימציה, אני פשוט רוצה לשמוע מוזיקה גם שאני עורך את האנימציה...
קיוויתי שמישהו יבוא עם איזה טריק לווינדווס. למי שעושה הרבה אנימציה זה נראה לי שימושי.
  הגב
אם בלנדר היתה מוגדרת כתוכנת תקשורת (כמו סקייפ) אז חלונות היתה יודעת להיות ה-DJ ולהוריד את העוצמה בזמן שאתה שומע את המנגינה בבלנדר.
הדרך הכי פשוטה לדעתי להשיג את האפקט הזה הוא לשמוע את המוזיקה דרך הרמקול של הפלאפון ולחבר למחשב אוזניות. ברגע שהמחשב/בלנדר יוציא קול אתה תשמע אותו הרבה יותר חזק מאשר את המוזיקה שבפלאפון...

זה עובד בריל טיים... Wink
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
אפשר סתם לשים את המוסיקה על וליום נמוך, ובבלנדר על גבוה.
אולי יש תוכנה שעושה פעולה כזאת.
  הגב
יש לווינדווס מיקסר כזה. זה יכול לעבוד, רק שאז המקסימום ווליום שלי יותר נמוך...
  הגב