• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אנימציה חדשה
לחברי הפורום שלום
לעיונכם, תודה.

לפני זה כמה דברים לגבי גרסה 2.71 cycle.
בעבר רשמתי שלוקח לרנדר ב 2.71 יותר זמן מאשר ב 2.69.

לקח לי בערך עוד כ 50 שניות רינדור נוספות לכל פריים, כשניסיתי לרנדר ב 2.71

אבל במבט מדוקדק יותר, ראיתי שחישובי התאורה והצל אכן שונים וב 2.71, מחושבים ביותר קרוב למציאות.
בקיצור, סתם השמצתי...
קישור לסרטון: ( כמעט ואין רעשים, אבל כשבעלתי ליוטיוב, נוספו רעשים ):

הגב
הולך ומשתכלל!!
לדעתי זה נראה די טוב.
בכל אופן כמה הערות:
İmage
בחץ הירוק:
נראה שהגיע הזמן לשדרג את הרכב, כל השאר כבר עגול ויפה והרכב עדיין עם פוליגונים...

בחץ הכחול:
יש שם טקסטורה די מוזרה שחתוכה באמצע, עדיף למדל את זה לדעתי, בכל אופן לא ברור מה הולך שם.

לגבי האנימציה, ובכן, היא חמודה וזה מה שחשוב.
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
צודק לגבי הרכב.. פשוט מתעצל. כשבניתי אותו בהתחלה לקח לי המון זמן ...
לגבי החץ הכחול זה לא הטקסטורה. פשוט הכנסתי את הספסל עמוק יותר מידי באדמה.
  הגב
היי רמי, כמו תמיד אנימציה מדהימה. (אולי תרצה ללמוד אנימצית דמויות אבל, בשביל הארנב).
אני הייתי עושה את התאורה הרבה יותר חדה. היא ממש רכה, כאילו זה יום מעונן. ואני חושב שאתה רוצה לעשות תאורה של יום שמשי.
חוץ מזה אולי תרצה ללמוד דברים יותר מתקדמים בקשר לחומרים. למשל אם תטקסטר את הכל לדעתי זה מאוד ישתפר. ויש מלא מקומות להוסיף מערכות חלקיקים. (זה כבר ממש יקפיץ רמה מבחינת הרנדר, אבל יקח יותר זמן)
אבל ברצינות... תעבור על הרכב. המודלים החדשים שלך נראים הרבה יותר טוב.
בהצלחה ותמשיך לעשות מה שאתה עושה!
  הגב
תודה.
אכן צריך לעבוד על הרכב. אכניס אותו למוסך ואתחיל בשיפוצים.. Smile
הטקסטורות הוסיפו לי הרבה זמן רינדור.כל פריים לקח בממוצע 5 דקות והסרטון מכיל כ 5000 פריימים.
בעייתי מאוד. אתחיל ללמוד איך לקצר זמן רינדור.
אגב לגבי התאורה. מה שטוב בסייקל שמאוד קל לשנות תאורה עם הצל. התלבטתי לגבי עוצמת התאורה מכיוון שהכוונה הייתה לשים את הילדה על הספסל למשך כל הסרטון ובטוח שהייתה מקבלת מכת שמש..
תודה רבה לכם על ההערות. הן עוזרות מאוד.
  הגב
בקשר לטקסטורות - הזמן הגדול יותר נובע מהזיכרון הגדול יותר. כלומר, תקטין את הטקסטורות לגודל המינימילי שאתה צריך בלי שיראו שהם קטנות מדי. פעם עשיתי את זה לסצנה שלקחה שעה וחצי לרנדר (עם מלא טקסטורות שחלקן יחסית גדולות) והצלחתי להגיע לאיזה 5 דקות. 
לגבי התאורה - אני לא מדבר על עוצמה. אני מדבר על גודל. יש ערך בשם Size. זה כאילו הגודל של הקצוות של הצל. 
בקשר למכת שמש - תשים עץ שיעשה צל. Smile
  הגב
כרגיל, מקסים! הלכתי במיוחד לשים כובע כדי שאוכל להסיר אותו, במיוחד לכבוד ההתמדה, הרצינות והיצירתיות!
לפני שאתה הולך ומתחיל לטקסטר את הכל תחשוב על זה טוב. זה ישנה את כל הסגנון ולדעתי חבל. הסגנון שגיבשת עובד מצויין. אבל אולי כן כדאי לנסות מה ששחר הציע ולתת אור שמש ישיר (מה שעושה את הצללים חדים), כי אור כזה תמיד נותן תחושה יותר שמחה.
  הגב
או- אני מבין מה אתה אומר לגבי הסגנון.
אז לפחות קצת טקסטורות פרוסדורליות איפה שאפשר?
  הגב
תודה וחג שמח לכולם
  הגב
((24.09.2014), 12:18)שחר הר-שוב כתב: או- אני מבין מה אתה אומר לגבי הסגנון.
אז לפחות קצת טקסטורות פרוסדורליות איפה שאפשר?

אה...לא. כי אל תשכח גם לאיזה גילאים מיועדים הסרטונים האלה. רמת הפשטות היא מרכיב עקרוני בסגנון. לילדים קטנים - כמה שיותר פשוט, יותר טוב. מבחינת כמות אינפורמציה שאתה מעביר - פרטים שוליים שנועדו להעשיר את האווירה מיותרים לחלוטין.
  הגב