• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מוות שקט
İmage

מפולת שלגים, לתחרות אסונות הטבע של אנדרו פרייס.
הפעם בניגוד לעבודות האחרונות שלי תכננתי הכל מראש והשתמשתי בתיאוריות של קומפוזיציה וצבעים, ונראה לי זה ישתלם.
טקסטורה של ההר עם השלג מחוללת ע"י צמתים של BI (טריק מגניב שמצאתי ד"א)
כל השאר מרונדר ע"י סייקלס. 

יש לי עוד זמן לעבוד על זה אז חשבתי לפרסם לשאול מה דעתכם. נראה לי שלבית מגיע קצת יותר תצומת לב למשל... 
  הגב
יפה!!!
רק שאני חושב שיש מין ערפל שקשה לי לתאר על העציםUndecided
אני מקבל קרינג' כשאני רואה איזה בולשיט פרסמתי בפורום הזה פעם... תהרגו אותי!!!
  הגב
אשמח לראות.. אם תעלה דרך הדרייב אצליחSmile .
  הגב
יש עוד מה לעבוד על זה אבל כבר עכשיו זה נראה מעולה!
  הגב
קודם כל, המפולת עצמה תופסת את תשומת הלב ואח"כ הרקע וההרים.
אם לא היית כותב שיש בעיה בבית ובעצים לא הייתי שם לב.

עכשיו לגביהם:
העצים: copy-paste, זהים כולם.

משהו בגדלים לא ממש מסתדר לי. או שההרים קטנים מידי יחסית למה שהם אמורים להיות.

בכל אופן העבודה עושה רושם טוב על ההתחלה כך שבהחלט תפסת את הצופה טוב.
(גם יכול להיות שהצופה מושפע משם השרשור ומצפה כבר למשהו אבל את זה נשאיר לפסיכולוגים...)
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
אוהוו זה נראה מצויין.
כדאי שתסובב כמה מהעצים על ציר Z. חלק מהעצים נראים זהים לגמרי וזה תופס את המבט.
בהצלחה
  הגב
אם שמתם לב לעצים כניראה שלהיות עצלן לא עזר לי. (אגב באמת התכוונתי שהצופה יסתכל על הבית וההר ולא ישים לב לעצים)
אני אוסיף עוד אחד ויסובב אותם קצת.
לא נראה לי שאשנה את הגדלים, הכל מסתדר לי מושלם מבחינת קומפוזיציה.
ואגב קומפוזיציה - ארגנתי את זה בצורה הזאת שקודם כל תסתכל על הדברים הכי גדול - ההר והמפולת והם יובילו אותך אל הבית, שהוא בולט גם כי הוא חום כהה על גבי לבן. יכול להיות שהוספתי את הכתום לרקע זה מושך קצת את תצומת הלב לכיוון ההפוך... אבל קשה לי לוותר עליו. 
איזה ערפל? יכול להיות שאתה מתכוון לDOF המזערי ששמתי? ואגב אני יכול להוריד, פשוט לא רציתי שהצופה יתמקד על העצים.
  הגב
זה נראה ממש טוב! אבל יש לי כמה הערות לשיפור:
מפולת השלגים נראית טוב, אבל אני חושב שהיא "גושית" מדי, כלומר היא צריכה להיראות יותר כמו ענן עם גבולות מטושטשים כאלה.
לגבי הבית, מציע לעבוד עליו עוד, הוא נראה קצת כמו דגם מיניאטורה ולא בקתת סקי בהרים. תוסיף לידו ציוד קצת ותלכלך את הבית, ושהקרשים שלו לא יהיו מסודרים כל כך.
הקומפוזיציה טובה ועובדת נכון, ואני מבין שככה אתה רוצה אותה, אבל רק אגיד שלדעתי היא גורעת מהעוצמתיות של המפולת. הקומפוזיציה גורמת לזה להיראות כמו סצנה מיניאטורית לפי דעתי (לא שזה רע, זה מאוד יפה, רק אני חושב שזה לא היה כל כך הכיוון שלך). לא יודע להצביע על הסיבה לכך, אבל ככה זה מרגיש לי.
בכל אופן, עבודה טובה! ובהצלחה בתחרות של אנדרו פרייס! (כשתגיש את היצירה) Smile
  הגב
קודם כל זאת בהחלט התחלה של סצינה טובה אבל יש עוד הרבה מה לעשות.
כמו שכבר אמרו העצים משוכפלים(תנסה אולי לכופף חלק מהם קצת לכל מיני כיוונים) וההרים קטנים
מה שלי הכי הפריע זה שההרים שטוחים - הטקסטורה של האבן שטוחה והשלג בלי עובי
לגבי המפולת הענן צריך להתפזר קצת יותר אם אני לא טועה (תחפש קצת תמונות) אולי הייתי מוסיף כמה לוחות שלג נופלים להוסיף קצת תנועה לסצינה
כמובן שהבית דורש טיפול תגרום לו להראות כאילו נטשו אותו בריצה תפיל משהו בדרך תשאיר דלת פתוחה אולי אפילו תפסל בקצת יותר פירוט את המסלול שהרכב שלהם נסע
אולי הייתי מצלם מזווית קצת יותר דרמתית
מבחינת קומפוזיציה קצת מוזר לי שהבית עומד בדיוק במקום המושלם לקבל אליו מפולת.
גם זה שהם ברחו בכלי רכב כי אין שום סיכוי שהם יספיקו.
וסביר להניח שבקתה באזור כזה בנויה להתמודד עם מפולת לפחות כזאת קטנה.
אל תשכח שאנשים מכל העולם רואים את זה וחלקם ראו איך זה נראה במציאות...
בהצלחה :-)
  הגב
משום מה ההר נראה לי קטן מההתחלה... עוד לפני שהיה משהו אחר. אולי זה קשור בFocal Length? אני אנסה ערך אחר.
לגבי הבית - לא מצאתי תמונת רפרנס שאהבתי. מה בדיוק אני צריך לחפש? אין לי כל כך תמונה בראש איך בקתת סקי בהרים אמורה להיראות. 
תסתכל על מפולת שלגים באינטרנט, הגבולות מאוד ברורים. השתמשתי כמובן בVolume בכל אופן.
  הגב

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים