• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
על סף יאוש (פרישה לדו-מימד)
Sad 
היי
אני כבר מלא זמן מנסה להשתפר בתוכנה בכל מיני כיוונים (טיקסטור/מידול/אנימציה/רנדר וכו) הבעיה היא שאני עצלן וכל המדריכים שיש חופרים עם מידע שאני כבר יודע וזה מייאש אותי אז מה לעשות? אני באמת מתייאש. אני רואה שיפור בתחומים מסויימים אבל בתוכנה עצמה אין שיפור
אני עדיין לא מצליח ליצור דמויות או צורות מורכבות ומדויקות מbluprints למישהו יש רעיון?
  הגב
[dir=rtl]הדרך הכי טובה ללמוד היא דרך פרוייקטים. במקום לראות טוטוריאלים על איך להכין משהו, תחשוב על משהו שאתה רוצה להכין ואז תיעזר במדריכים כדי להגשים את הרעיון. וזה לוקח זמן ללמוד כל תוכנה, אז לא להתייאש![/dir]
  הגב
אם הדמות לא יוצאת טוב אז צריך שיעורים בטופולוגיה או בפיסול שלאו דוקא קשורים לתלת ו/או לבלנדר.
הייתי מחפש מדריך על משהו שאני רוצה לעשות או ללמוד ופשוט לעקוב עד שהוא נגמר. אם אתה לא מצליח אז כנראה שזה לא ממש מעניין.
חפש משהו שאתה ממש רוצה לעשות ולא משהו שאתה צריך לעשות.

לגבי Blueprint, ובכן, לא כולם מדויקים אז אל תצפה שזה יעבוד לך ואל תחפש שלמות, אתה לא תגמור עם זה. תעשה על בערך, תאלתר, תן רינדור טוב ושה-0.1% פרפקציוניסטים יאכלו את הלב. הרווחת 99.9% אנשים שיאהבו את מה שעשית.
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
לך בעקבות הלב שלך, אם אתה מרגיש שקצת מיצית בתלת זה בסדר לעשות הפסקה ומקסימום אחר כך לחזור כשמתחשק לך. כי בכח לא עובד כלום, הכי חשוב הרצון :)
וכמו שהציעו עדיף לך להתחיל פרוייקט וללמוד על פי הידע שחסר לך על מנת להשלים את הפרוייקט, זאת דרך מעולה לטעמי
ובהצלחה :)
בברכה, אוהד.
  הגב
[dir=rtl]א. אם השיעורים חופרים על דברים שאתה כבר יודע, זה לא אומר שאתה לא תלמד דברים חדשים.
ב. תחפש שיעורים שעוברים אותך דרך פרוייקט של יצירת משהו מסויים, כדי שתלמד איך עובדים.
ג. לא כל המדריכים הם טובים! יש הרבה ג'נק שלא צריך להתעסק איתו. אל תחפש רק ביוטיוב, יש אתרים עם מדריכים שמשתמשים בשרתים אחרים. blenderguru.com הוא מצויין אם אתה יודע את הבסיס, הוא מסביר ממש טוב ולמדתי ממנו מלא. 
ד. לפעמים פשוט צריך סבלנות. לי לקח הרבה זמן עד שהתחלתי ליצור דברים יפים. אתה צריך להבין שברגע שאתה לומד לבד, אז זה לוקח תמיד יותר זמן. [/dir]
  הגב