• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אשמח לקבל הצעות לשיפורים לאנימציה.
זהו תרגיל אנימציה שיצרתי. האנימציה לא אמורה להיות ברמה של סרט הוליוודי, אבל אשמח לשמוע מה מפריע לכם בעיניים...

תודה!

קישור לסרטון.
  הגב
קודם כל יפה מאוד! יש תחושה טובה של משקל, בייחוד של הקוביה. אהבתי גם שהוספת סימולציית בגד, והיא יצאה ממש טוב.

הדבר שהכי מפריע לי זה ההליכה של הדמות. התנועה של הרגליים לא נכונה, הדמות צריכה להישען בשלב מסוים על הבהונות בזמן ההליכה. באנימציה כרגע היא רק דורכת על כף הרגל בכבדות, כאילו היא לא יכולה לסובב את הקרסול. כמו כן אם אפשר לעשות יותר שימוש באצבעות הידיים, כי כרגע הדמות לא מסובבת אותן כמעט. זה הכי בולט כשהיא עולה על הקובייה בין 0:13 ל-0:16.

עוד דבר זה בין שנייה 0:08 ל-0:09, אני די בטוח שהדמות הייתה אמורה לאבד שיווי משקל כשהיא ככה עוזבת את הקובייה.

באופן כללי האנימציה נראית לי קצת איטית מדי, אפשר לעשות אותה יותר מהירה ופה ושם לשים קצת תנועות יותר חדות. אפשר גם להחליק עוד קצת את התנועות ולעבוד על הטיימינג.

בהצלחה Big Grin
  הגב
תודה רבה על ההערות!!!

לגביי ההערה"בין שנייה 0:08 ל-0:09, אני די בטוח שהדמות הייתה אמורה לאבד שיווי משקל כשהיא ככה עוזבת את הקובייה" 

באמת לקח לי הרבה זמן להבין מה אמורה להיות התנועה שם, ניסיתי בעצמי גם לעשות את התנועה וללמוד אותה וזה מה שיצא לי, 

אשמח אם תנסה לתאר אולי מה אתה חושב שצריכה להיות התנועה הנכונה.. (למרות שזה מסובך לתאר תנועה במילים Blush ) 

תודה!
  הגב
אני חושב שלפני שהוא עוזב את הקובייה עם הידיים הוא צריך לקחת את הרגל קדימה (זה אכן קורה, אבל רק אחרי שהוא עוזב את הקובייה).

אפשר להשאיר את זה גם במצב הקיים (שהרגל באה קדימה רק אחרי שהוא עוזב את הקובייה), בתנאי שכל התנועה תהיה יותר מהירה - ישר הוא מביא את הרגל במהירות, וישר הוא מעיף את עצמו אחורה, כדי לא לאבד שיווי משקל. הוא לא יאבד שיווי משקל כל עוד מרכז הכובד שלו (באזור החזה) יהיה מעל הבסיס שהוא יוצר עם הרגליים. כאן הוא במצב של חוסר שיווי משקל: http://i.imgur.com/Fp3mEB1.png
אם אתה הולך על האופציה הזאת אפשר להוסיף גם קצת עניין שהוא עושה תנועות עם הידיים של איבוד שיווי המשקל. תמיד כדאי להוסיף קצת הגזמה לאנימציה, במיוחד בניסיונות, גם כדי לתרגל את האנימציה וגם כדי להוסיף עניין. תנסה את זה בעצמך ואפילו תצלם, זה החלק הכי מצחיק באנימציה (רק תדאג שזה יהיה על משטח לא קשה)  Tongue

מקווה שכתבתי מובן Big Grin
  הגב
תודה! הצלחת להבהיר את עצמך מעולה Wink.  אנסה...
  הגב
אגב, קטעים מסוימים נראים לך איטיים מידי או שכדאי לעשות פשוט סקייל על הכל?
  הגב
הקטעים שהוא דוחף את הקובייה ומטפס עליה דווקא במהירות טובה. האיטיות באה לידי ביטוי בהליכה בעיקר, בהתחלה.
אגב, עוד דבר ששמתי לב אליו הוא שחסר הטרם (anticipation) בסוף כשהוא מרים את הידיים. הכוונה היא שאין שום פעולה מקדימה שמרמזת שזה מה שהוא הולך לעשות. אני הייתי עושה השהייה קצרה, מסתכל קצת לצדדים, מקפל את הידיים לכיוון החזה ורק אז מניף אותן לאוויר. גם כאן, שיהיה מהיר יותר ממה שכרגע.
  הגב
היי
נחמד מאוד.
לדעתי חסר קצת צל לדמויות ולקובייה.
  הגב
כן, זה לא מרונדר עדיין...

תודה Smile
  הגב

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים