• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Art Review עם אראל הרצוג!
Wink 
היי לכולם,
למי שלא מכיר אותי אני אראל הרצוג, אמן בלנדר מתל אביב. אני משתמש בבלנדר בתעשייה גם בארץ וגם בחו"ל, עם עבודות לטלויזיה וקולנוע. בלנגר היא תוכנה מדהימה ויש לה קהילה מדהימה גם בארץ וגם בחו"ל, אך אין לה יותר מדי פעילות בארץ. מכיוון שאני מרגיש מחויבות לקהילת המבלנדרים הישראלית, אני אשתדל לעשות Art Review למשך שבוע כל חודש או חודשיים.

מה זה Art Review?
שאלה טובה! הדבר המגניב הזה הוא שאתם מעלים עבודות גמורות או בתהליך התגובות לפוסט הזה, ואני אעבור עליהן ואציע שיפורים. ברוב המקרים אפתח פוטושופ ואשפר את התמונה כדי שתוכלו לראות את ההצעה.

בנוסף אעלה "טיפ שבועי" שקשור לבלנדר, שבא מנסיון של שנים בתוכנה ובתחום. הטיפים יכללו הרבה דברים, כגון צבע, תאורה, תוספים מגניבים, פיצ'רים בממשק וכמובן דרכים לשפר זמן רנדור. אנסה גם להסביר את ההגיון מאחורי כל טיפ (איך כפתור שמשפר את התאורה פועל וכו'
כדי שתבינו מה כל דבר עושה וכך תדעו מתי להשתמש בו ואיך.

טוב, אז הנה לינק לתיק העבודות שלי:
https://youtu.be/QaSKzpdidbM

תמשיכו לבלנדר,
אראל הרצוג
"Those who live by the sword... get shot by those who do not"
                     İmage
                                          היוטיוב שלי: erel96
  הגב
שלום אריאל,שמי אהוד ואני עוסק בבלנדר קצת יותר משנה (מידול,רינדור) וקצת מכול דבר, אפילו השתמשתי במנוע משחקים
שמתי לב שאתה עושה VFX, עבודה מקצועית המשך כך!

לפני חודש בערך סיימתי רינדור של Fender Telecaster בCycles.

המידול נעשה בבלנדר,גם החומרים והתאורה,בסצנה יש תאורה של 3 כיוונים. באמצע יש תאורה לבנה בצד אחד יש תאורה ורודה ובצד השני יש תאורה כחולה (emission)
יש לציין שלא עשיתי שום קומפוזיציה בבלנדר אלא לקחתי את התמונה לפוטושופ והוספתי את הצל שמחשיך את הצדדים (vignette)
המצלמה: focal lens:35
אשמח לביקורת

İmage

תאורה 3 כיוונים עם directional+light falloff

İmage
  הגב
היי אהוד!
קודם כל, עבודה מצוינת! מאוד אהבתי את המידול. הנה כמה דברים שאני מאמין שיכולים להוסיף לתמונה:

1. מכיוון שהגיטרה היא מרכז הפריים, הייתי נכנס טיפה בזום כדי לחתוך את הקצוות הריקים.
2.לדעתי התמונה טיפה כהה מדי, תנסה להבהיר אותה קצת. אני גם מציע לך לשחק עם film emulation בבלנדר
3. טקסטורת העץ על הגיטרה קצת חלשה מדי, תחזק אותה ותשלב אותה עם הטקסטורה של הידית
4. כדי להוסיף קונטרסט לקומפוזיציה, תהפוך את משטח התחתון לבהיר, כמעט לבן. אני מציע לשים טקסטורה של עץ לבן.
5. תנסה להכהות את החלק המתכתי בגיטרה. לדעתי הוא צריך להיות חום כהה, ולא כסוף.
6. תוסיף קצת glow!

הנה מוקאפ מהיר שהכנתי בפוטושופ:
İmage

אראל
"Those who live by the sword... get shot by those who do not"
                     İmage
                                          היוטיוב שלי: erel96
  הגב
תודה רבה על העצה אריאל אתחשב במה שאמרת, בנתיים עבדתי על החומרים,על הטקסטורות ועל הפרופורציות ועשיתי רנדר בHDRI, אחר כך אני ימצא סצנה חדשה שיכין בעצמי

İmage
  הגב
https://drive.google.com/file/d/0Bw9iRBb...sp=sharing

תמונה שהעלתי לגלריית פרויקטים מוכנים אשמח לשמוע את הערותיך
  הגב

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים