• 1 הצבעות - 5 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שלום כולם, מחפש המלצות: איפה לומדים אנימציה?
לומדים שם עיצוב טבעות אירוסין כי זה התחום שמעניין אותי, אני מתעסקת עם תכשיטים. כמו באתר שבדוגמא. השאלה אם זה תלת מימד גם של אוביקטים כמו טבעת או יותר אנימציה של סרטונים ועיצוב חדרים. תודה
  הגב
מה הצרכים שלך מהתוכנה?
אם זה ליצור מודל בתוכנה ואז ליצור ממנו תכשיט ממשי אז כן התוכנה תעזור לך בזה.
אם אצת רוצה ליצור הדמיות לתכשיטים, אז התוכנה תעזור לך במידול אבל החלק הקשה יותר זה הרינדור ומשתנה לפי מנוע הרינדור בו את משתמשת.
  הגב
איזה קטע, אני סיימתי תואר ראשון בתקשורת ואחרי זה הלכתי ללמוד אנימציה בשביל התחביב יותר. לגבי איפה כדאי ללמוד- תבדוק באתרי לימודים- הם מרכזים את כל האפשרויות ונותנות פרטים כמו תכני הלימודים, המסלול, תנאי קבלה, אפשרויות תעסוקה וכו'. לגבי ביקוש באמת- תיכנס לכמה לוחות דרושים ותחפש הצעות בתחום. זה משקף פחות או יותר את המצב בשוק היום
  הגב
((22.01.2012), 01:07)TREW100 כתב: חבל שאי אפשר לעשות לייק להודעות :-)
אשכול מעניין
דווקא אפשר, לחץ על סמל היד למעלה והיא תהפוך לירוקה-וכך תיתן לייק להודעהSmile
אני מקבל קרינג' כשאני רואה איזה בולשיט פרסמתי בפורום הזה פעם... תהרגו אותי!!!
  הגב
היי ברוך הבא לבלנדר =)

מבדיקה שערכתי הכי כדאי ללמוד בIAC למרות שהם דיי יקרים מקום אחר שמצאתי לא מזמן מלמדים בצורה פחות מקיפה מIAC (רק מאיה) אבל מחויבים למצוא עבודה ויש אפשרות להמשך לימודים בחול (זאת אומרת התעודה שאתה מקבל מהם מאפשרת לך להתקבל ללימודי אנימציה בחו"ל) הם נקראים האקר-יו 
חוץ מזה יש את בצלאל וספיר שאני לא יודע מה איתם...

בכל מקרה אני מקווה שאחרי שתלמד אצלם תחזור להשתמש בבלנדר =) (קוד פתוח אידיאלים וזה =P)
  הגב
((12.01.2012), 14:20)oriori26 כתב: שלום כולם, אני אורי בן 26 גר במרכז הארץ. למדתי סוציולוגיה לתואר ראשון וסיימתי ועכשיו אני מחפש מה לשעות וחשבתי להתחיל ללמוד אנימציה ותלת מימד. אני מאוד אשמח אם תוכלו לספר ולהמליץ קצת מניסיונכם האישי- איפה כדאי ללמוד? כמה זמן הלימודים? איך מצב השוק מבחינת עבודה? ועוד פרטים שבא לכם לנדב.

אודה לכם מאוד על כל תשובה.

אורי

https://cgcookie.com/
היי פה אפשר ללמוד על בלנדר יש פה כל מה שצריך Smile
  הגב