• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מדריך להצגת שאלות - חובה לקרוא
Information 
שלום לכולם!

הבעיה:
משתמשים שואלים שאלות וזה טוב ויפה, אבל הרבה פעמים לא כוללים מספיק מידע כדי שהחברים בפורום יוכלו לעזור.

הפתרון:
להוסיף תמונת מסך לשאלה או אפילו כמה שיראו מה בדיוק הבעיה. זה די קל, בסה"כ צריך ללחוץ במקלדת על מקש PrtSc כדי "לצלם" את המסך או אפילו Alt+PrtSc כדי לצלם רק את החלון, עכשיו ללכת לתוכנה לעריכת תמונה כמו הצייר של חלונות (אני ממליץ ועובד עם תוכנה שנקראת: IrfanView שהיא תוכנה לצפייה בתמונות אך מאפשרת גם עריכה בסיסית) ושמה פשוט להדביק (Ctrl+V), לערוך אם צריך (לחתוך, להוסיף טקסט, חצים, הדגשות וכו') ואז לשמור ולהעלות לפורום.
עוד דבר זה פשוט להעלות את הקובץ עם הבעיה, ניתן לכווץ אותו ב-ZIP (תוכנה חינמית: 7z שלדעתי יותר טובה מכל השאר...) ואז להעלות לפורום.
כדאי מאד לעשות Pack לכל הקבצים החיצוניים כדי לפתור בעיות של קבצים חסרים וכו' פרטים בתמונה:

לשירותכם תמיד! Big Grin
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
אוקי אז בדיקה אם הבנתי...
ציטוט:סתם זאת לא בדיקה זה 2 תקלות אמתיות

אוקי אז הבעיה היא כזאת ניסיתי ליצור ערקת נושא חדשה לבלנדר ב-user pref...Sleepy
(למי יש כוח לכתוב את המילה הארוכה הזאת)

ופתאום!!!

לחצתי על ה-+ והוא כתב לי את השגיאה הבאהAngry

İmage

הרבוע ה...(מה קרה לי זה מלבן) המלבן האדום בפינה הימנית העליונה מסמן את ה-שגיאה\תקלה\המשהו המעצבן... שקרא
המלבן\רבוע הצהוב (איפה שהוא יותר קרוב למרכז) מסמן את ה...+
שלחצתי עליו

-----------------------------------------------------------------___

אוקי אז מה שניסיתי לעשות זה להוריד את בלנדר מחדש, לא לכבודי להוריד קובץ מקובץ (מספיק הוא קובץ עכשיו הוא רוצה להתקבץ עוד יותרAngry) אז הורדתי קובץ התקנה רשמי ביותר
ולא תאמינו כמה הוא ירד הוא ירד עד למחשב שלי...(איזו הידרדרות, ממצב כזה אי אפשר עוד לרדת...) לאחר ההורדה עשיתי את הפעולה הכי טיפשית שיכולתי לעשות... הפעלתי את קובץ ההתקנה...(עבדתי עליכםBig Grin זאת פעולה לא טיפשית בכללBig Grin) בכל מקרה הכל עבד בסדר עד שהגעתי לחלק של ההתקנה באמת הקטע הזה שאתה רואה קו שמתמלא לאט ל-א-ט אז אצלי זה קרה אחרת עוד לפני שהקו בכלל חשב להתחיל להתמלות קפצה ההודעה הבאה:İmage

מממהההה    לללעעעששששששוווותתתתת???????Huh
קישור לנושא המקורי:
"בבעעייוותת"
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
מעולה! (רק שיפצתי שלא יהיה ציטוט והוספתי קישור לנושא המקורי)

יניב גרשוני | תלתיסט
יניב;2542 כתב:שלום לכולם!

הבעיה:
משתמשים שואלים שאלות וזה טוב ויפה, אבל הרבה פעמים לא כוללים מספיק מידע כדי שהחברים בפורום יוכלו לעזור.

הפתרון:
להוסיף תמונת מסך לשאלה או אפילו כמה שיראו מה בדיוק הבעיה. זה די קל, בסה"כ צריך ללחוץ במקלדת על מקש PrtSc כדי "לצלם" את המסך או אפילו Alt+PrtSc כדי לצלם רק את החלון, עכשיו ללכת לתוכנה לעריכת תמונה כמו הצייר של חלונות (אני ממליץ ועובד עם תוכנה שנקראת: IrfanView שהיא תוכנה לצפייה בתמונות אך מאפשרת גם עריכה בסיסית) ושמה פשוט להדביק (Ctrl+V), לערוך אם צריך (לחתוך, להוסיף טקסט, חצים, הדגשות וכו') ואז לשמור ולהעלות לפורום.
עוד דבר זה פשוט להעלות את הקובץ עם הבעיה, ניתן לכווץ אותו ב-ZIP (תוכנה חינמית: 7z שלדעתי יותר טובה מכל השאר...) ואז להעלות לפורום.
כדאי מאד לעשות Pack לכל הקבצים החיצוניים כדי לפתור בעיות של קבצים חסרים וכו' פרטים בתמונה:

לשירותכם תמיד! Big Grin

תוכנה מצויינת וחינמית בה אני משתמש, נקראת Greenshot מאפשרת לצלם מסך באופן סלקטיבי(רק מה שנבחר לצלם),ומרגע שצילמתם,תקבלו מספר אופציות לגבי שימוש בקטע המצולם,כולל שליחתו באמצעות מייל ועוד.בקיצור מקל מאד על העבודה ברשת.
לינק : http://getgreenshot.org/
הסבר ביוטויוב :http://www.youtube.com/watch?v=94cU9H960cA
תבורך!!!!!!!!!!!!!!!!!
כמה חיפשתי כלי כזה לחלונות!!!!!!!!!!!!!!!!!
(IrfanView עדיין מצוינת אבל האפשרות לערוך את האובייקטים שאני מוסיף לאחר שהוספתי אותם, זה דבר שחיפשתי המון המון זמן!!!)

יניב גרשוני | תלתיסט
כנ"ל כבר הרבה זמן אני מחפש כזה כלי לחלונות.