• 3 הצבעות - 3.67 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הדמייה של בית המיקדש
BigMouse;2955 כתב:
avishay;2953 כתב:אני יודע שיש עוד זמן עד שאני אגיע לשלב הזה אבל אני חושב קדימה... למישהו יש רעיון איך לעשות אש (שתעבוד כמשחק)
כי הגעתי למסקנה שזה לפחות 40%
ממה שצריך כדי שההדמיה תצא משכנעת...

מה זאת אומרת "שתעבוד כמשחק"?

מן הסתם סימולציה של אש בBG
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
  הגב
לפעמים דברים שבונים בבלנדר לא נראים אותו דבר כשמפעילים את המשחק,לא?
  הגב
avishay;2961 כתב:לפעמים דברים שבונים בבלנדר לא נראים אותו דבר כשמפעילים את המשחק,לא?

סימולציית אש ועשן לא תעבוד במנוע המשחקים של בלנדר.
הדרך היחידה לעשות זאת היא ליצור סימולציה של אש, לרנדר אותה ולהשתמש ברנדר כטקסטורה מונפשת על PLANE, ככה עושים את זה בדר"כ.
  הגב
יש מדריך איך עושים את זה?
  הגב
((01.10.2013), 10:26)avishay כתב: יש מדריך איך עושים את זה?
אז אני מבין שאין?Dodgy
  הגב
((22.05.2014), 22:06)avishay כתב:
((01.10.2013), 10:26)avishay כתב: יש מדריך איך עושים את זה?
אז אני מבין שאין?Dodgy

ל-BGE...
אםם
תראה בערוץ הזה:
בן כל שאר הדברים שהוא מלמד הוא ממד גם את זה (פחות או יותר...)

אה הנה מדריך ספציפי...

"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

הגב
גם אני התחלתי לעשות הדמיה כזאת יש לי הרבה ידע בבית המקדש. אם תרצה. לרשותך.
  הגב
לא הבנתי, כשעושים סימולציה של אש בבלנדר אז רואים אותה בתצוגה וכל הבעיה היא רק ברינדור, איך זה שהתהפכו היוצרות?
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
זה למנוע משחק...

הגב
הרינדור במנוע המשחקים נעשה עם OPENGL, כלומר, זה מוגבל לרינדור של צבע (טקסטורות וכדומה) מפות נורמל, סוגי מיפוי שונים (UV, REFLECTION וכדומה) וההישג המרהיב ביותר - צל בזמן אמת! אכן. היות וזה רינדור בREAL TIME האפשרויות הן מוגבלות ביותר וזה לא בגלל מנוע המשחקים אלא בגלל החומרה שעדיין לא חזקה מספיק כדי לרנדר מעבר לזה בזמן אמת - אפילו אמביינט אוקלוז'ן שזה אפקט זול ועתיק ביותר דורש יותר מדי מכוח העיבוד, ככה שאל תצפה לרינדור אפקטים מיוחדים בזמן אמת, אין לנו את החומרה בשביל זה עדיין. לכן הכל בלופים במנועי משחקים - אש ועשן זו טקסטורה מונפשת - לא יותר מזה. יש כל מיני אפקטים של SUN FLARE וGLOW אבל גם, זה המקסימום במונחים של אפקטים מיוחדים בזמן אמת.
שווה לחקור את CRYENGINE 3 בשביל להבין עד כמה רחוק אפשר להגיע לגרפיקה מדהימה בREAL TIME עם בלופים של חיסכון במשאבים...
  הגב