• 3 הצבעות - 3.67 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הדמייה של בית המיקדש
יש בעיה במודלים גדולים מידי, אי אפשר לראות את כל המודל. גם דרך המצלמה. לכן תצטרך לתכנן מראש באיזה גודל. אני עצמי החלתי פרויקט דומה ואעלה אותות בקרוב. עשיתי גם מידול מושלם של המשכן כולל כל הכלים. וואו! לגבי האש- במנוע הפנימי אפשר לעשות אש. בסייקלס- עדיין לא. ייתכן שכבר בגירסה הבאה-2.71 יסודר העניין. אם אתה צריך כל עזרה- בשמחה!
  הגב
חזרתי לפרוייקט ביהמ"ק!!!התחלתי אותו מחדש כי הוא נעלם במשך החצי שנה האחרונה...
עכשיו,אני בבעיה!התחלתי לעשות את המודל אבל בכל פעם שאני מתקרב למדרגות של ההיכל אני מתחיל לעוף!
אני אשמח לעזרה!!!Huh
-הנה הקובץ-
  הגב
לגבי מודלים גדולים ש"נעלמים" (זה קורה גם בקטנים) צריך פשוט לשנות את הגדרות ה-Clip בתצוגה (צבע ירוק) ולפעמים גם במצלמה (צבע אדום).
לגבי הרשת שנהיית קטנה מאד גם זה ניתן לשנות בסרגל N (צבע צהוב):
İmage
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
מישהו מתכוון לענות לי?:-(
  הגב
התשובה של יניב לא טובה מספיק?
  הגב
אני כנראה לא מבין איך מה שהוא כתב עונה על השאלה שלי...אני אשמח אם מישהו יסביר לי...
Blush
  הגב
((24.06.2014), 11:58)avishay כתב: אני כנראה לא מבין איך מה שהוא כתב עונה על השאלה שלי...אני אשמח אם מישהו יסביר לי...
Blush
לגבי זה פשוט תסמן את כמה מהקודקודים או את האובייקט שאתה רוצה להתקרב אליו ותלחץ על מקש נקודה, זה שנמצא ליד מקש האנטר הימני ביותר במקלדת ליד מקשי הספרות (מקלדת מלאה)
זה יגרום לבלנדר להתרכז באותו מקום כך שתוכל להתקרב אליו בצורה קלה מבלי להיות בפוקוס על אזור אחר.

יש לך כאן קצת מידע על זה:
http://blender.stackexchange.com/questio...-center-of
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
  הגב
אם אתה רוצה, אני גם התחלתי לאחרונה דגם של בית המקדש (השני). נראה לי שכבר עברתי אותך... אם אתה רוצה לעבוד ביחד ספר לי על זה. יש לי הרבה ידע בנושו בית המקדש והרבה ידע בבלנדר.
אגב, לגבי האש, בcycles עד גירסא 2.71 לא היה אש. עכשיו יש.
  הגב
איך עושים? יש מדריך?
  הגב
אני מתכוון שאפשר לעשות רק במצב רינדור רגיל. ולא במנוע המשחקים. תכתוב ביוטיוב smoke cycles והוא כבר יסביר לך... במנוע המשחקים אפשר לעשות רק עם טקסטורות כמו שכתבו לך.
  הגב