• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הצעת ייעול - פורום ArchBlender
ייזכור הדיוןכאן

ההצעה: פורום שידבר על כל הנושא של טיפים והדרכה לאנשים שרוצים להתמקצע יותר בכיוון המידול העיצוב והתאורה האדריכלית.
חושב שזה יביא עיניין גדול בקרב הקהילה.
Benjamin;3171 כתב:ייזכור הדיוןכאן

ההצעה: פורום שידבר על כל הנושא של טיפים והדרכה לאנשים שרוצים להתמקצע יותר בכיוון המידול העיצוב והתאורה האדריכלית.
חושב שזה יביא עיניין גדול בקרב הקהילה.

לקחת לי את המילים מהפה :-) אחלה רעיון.ברגע שיהיה כאן פורום אדריכלות/עיצוב פנים/הדמיות
זה יאפשר לנקז אליו הרבה מידע אפקטיבי. פורומים כאלה קיימים בתוכנות 3d אחרות, וזה מוכיח את עצמו די טוב.
אוליי כדאי שנריץ כאן סקר יתכנות/כדאיות.
מי בעד פורום אדריכלות, מידול והדמייה?
אני חושב שסקר מיותר, זה משהו שהמון מתחברים אליו והפורום עצמו לא יכול להזיק רק להועיל לנו
Benjamin;3179 כתב:אני חושב שסקר מיותר, זה משהו שהמון מתחברים אליו והפורום עצמו לא יכול להזיק רק להועיל לנו

סקר זה תמיד טוב, והמון זה דבר יחסי. אני מציע שנראה מי זה ההמון,כיוון שבסופו של דבר,מישהו כאן יצטרך להרים את הכפפה,ולבנות את הפורום הזה. לפחות נקבל הערכה ראשונית למספר המעוניינים. זה לא אומר שהסקר הוא תנאי לפתיחת הפורום.
יכול להיות.
למרות שעדיין בלנדר לא נחשבת התוכנה האולטימטיבית להדמיות אדריכליות ועדיין הרוב המוחץ של אנשי הדמיה דבק במקס+ויריי, ואני חושב שייקח הרבה זמן עד שבלנדר תתפוס מעמד כתוכנת הדמיות אדריכליות, לפחות בארץ.
אגב, אני חייב להעלות את זה...
למישהו יצא לבקר בפורום הדמיות של ארכיג'וב?
כדאי להציץ כדי לראות לשם השוואה כמה הפורום הזה - (blender.org.il) נעים וכמה בפורומים אחרים אנשים אוכלים אחד את השני...באמת, זה יותר גרוע מגנון.
BigMouse;3184 כתב:יכול להיות.
למרות שעדיין בלנדר לא נחשבת התוכנה האולטימטיבית להדמיות אדריכליות ועדיין הרוב המוחץ של אנשי הדמיה דבק במקס+ויריי, ואני חושב שייקח הרבה זמן עד שבלנדר תתפוס מעמד כתוכנת הדמיות אדריכליות, לפחות בארץ.
אגב, אני חייב להעלות את זה...
למישהו יצא לבקר בפורום הדמיות של ארכיג'וב?
כדאי להציץ כדי לראות לשם השוואה כמה הפורום הזה - (blender.org.il) נעים וכמה בפורומים אחרים אנשים אוכלים אחד את השני...באמת, זה יותר גרוע מגנון.

אתה יכול לתת קישור?
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
אני חושב שזה היתרון בקהילה שבאו לתת ולא בכאלו שבאו לקחת.
בכל אופן אני ישמח לכל טיפ בנושא ארכיטקטורה
דניאל שריד;3185 כתב:אתה יכול לתת קישור?

http://www.archijob.co.il
פורום הדמיה ואנימציה

TREW100;3186 כתב:אני חושב שזה היתרון בקהילה שבאו לתת ולא בכאלו שבאו לקחת.
בכל אופן אני ישמח לכל טיפ בנושא ארכיטקטורה

אכן, זה שורש העניין...
שכנעתם.
הפורום נפתח, אני אשמח אם מישהו ירכז את כל הפרטים הטכנייים שנחוצים למידול ארכיטקטוני כמו גובה התקרה, מידות המרצפות וכל שאר הסטנדרטים.

הנושא הזה יהיה בסופו של דבר דביק ותמיד נעדכן את הפוסט הראשון כדי שכל המידע יהיה זמין.
כל תגובה שעניינה הוספת מידע תמחק לאחר העדכון (תוך הוספת קרדיט לכותב) וזאת כדי להמנע משירשור ארוך רווי פרטים כפולים.
זו דעתי האישית לגבי הנושא הספציפי שייכתב אבל אם מישהו חושב שעדיף לא למחוק אז נשאיר את זה ככה (ובכל זאת אשתדל לעדכן)

העיקר שיהיה נוח לכולם!

מי יודע, אולי יתאסף חומר טוב שיביא עוד חברים מהתחום...Smile
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
יפה מאוד! תודה !