• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הדמיה: אדריכלות ארופאית
אז כך אלו הדרישות של הלקוח אני זקוק לביקורת שלכם.
המבנה: בית ספר, יש קומה מתחת שחובה לראות אותה בהדמיה (חשוב מאוד ללקוח, ולכן אין רכבים בכניסה)
זוית: קדמית ואחורית ואחת כוללנית, כרגע אני מעלה רק את הקדמית והאחורית.

בטח יש פרט או שתיים שאני שוכח לציין אבל בגדול זהו.
איך לדעתכם אפשר לשפר את ההדמיה או יותר נכון להכניס קצת צבע לסגנון הישן?
שאלה נוספת איך למלות את השטחים הרקים שמעבר למבנה?
(הלקוח ביקש בניין מצד אחד ושטח ריק בצד השני)

קבצים מצורפים תמונה(ות) מוקטן(ות)

TREW100;3328 כתב:אז כך אלו הדרישות של הלקוח אני זקוק לביקורת שלכם.
המבנה: בית ספר, יש קומה מתחת שחובה לראות אותה בהדמיה (חשוב מאוד ללקוח, ולכן אין רכבים בכניסה)
זוית: קדמית ואחורית ואחת כוללנית, כרגע אני מעלה רק את הקדמית והאחורית.

בטח יש פרט או שתיים שאני שוכח לציין אבל בגדול זהו.
איך לדעתכם אפשר לשפר את ההדמיה או יותר נכון להכניס קצת צבע לסגנון הישן?
שאלה נוספת איך למלות את השטחים הרקים שמעבר למבנה?
(הלקוח ביקש בניין מצד אחד ושטח ריק בצד השני)

עבודה יפה מאוד!
יש לי כמה הערות: בתמונה מקדימה שים לב שהטשטוש של העצים הוא קצת מוגזם, מה שנותן תחושה של מיניאטורה. אם אתה מכיר היה גל כזה בצילום לפני כמה שנים, שלקחו צילומים אמיתיים ועל ידי הגזמה בDEPTH OF FIELD נתנו לזה תחושה של מיניאטורה.
דוגמא: http://www.pixelmator.com/tutorials/mini...ixelmator/
בתמונה של האחורה זה יותר טוב.
את השטח הריק בצד הייתי ממלא עם מדשאה ואולי שביל לתת תחושה של גן ציבורי, בלי יותר מדי פרטים.
הרעפים על הגג טיפה קטנים מדי, נותנים תחושה של בד יותר מאשר רעפים.
ועוד חסר לי קצת סידור באיזור של הכביש גישה לכניסה, כלומר, גם אם הכל מרוצף אספלט בכל זאת יש גימורי בטון מתחת למעקות, דברים כאלה.
ואתה בטוח בלהשתמש באותו גג בשביל הבניין בצד? זה קצת בא על חשבון הבניין עצמו..
את אור השמש הייתי מחזק קצת ומחדד קצת את הצללים, ואת הENVIRONMENT מחליש קצת, שיתן טיפה יותר קונטרסט, את אור השמש הייתי מצהיב קצת יותר שיתן תחושה של אחה"צ אירופאי - אבל זה כבר עניין של טעם.
קודם כל תודה על הביקורת, אם לא שהיית אומר בקשר למעקות לא הייתי שם לב שנעלמה לי החומה הקטנה שאתה רואה בתמונה האחורית.
לגבי המיניאטורה על הטשטוש אני חושב שהגל הזה חוזר, בכל אופן אני ישים לב לזה יותר, מאחורה באמת הערך נמוך יותר.

"ואתה בטוח בלהשתמש באותו גג בשביל הבניין בצד? זה קצת בא על חשבון הבניין עצמו.."
אתה משפט הזה לא כל כך הבנתי, אתה אומר שהצבע של גג הבניין ליד מוריד מהרמה של הבניין עצמו?
אני אהבתי מאוד, דבר אחד או שתים שהיתי משנה היא זוית האור, תנסה לתת אותה מהכיוון השני כך שתיהיה לך הצללה של הבית לכיוון הפרויקט של התמונה העכשווית, ודבר שני, אולי תן השקפה יותר טובה לחלונות שיהיה אפשר לראות את פנים הבית או החלל
TREW100;3330 כתב:קודם כל תודה על הביקורת, אם לא שהיית אומר בקשר למעקות לא הייתי שם לב שנעלמה לי החומה הקטנה שאתה רואה בתמונה האחורית.
לגבי המיניאטורה על הטשטוש אני חושב שהגל הזה חוזר, בכל אופן אני ישים לב לזה יותר, מאחורה באמת הערך נמוך יותר.

"ואתה בטוח בלהשתמש באותו גג בשביל הבניין בצד? זה קצת בא על חשבון הבניין עצמו.."
אתה משפט הזה לא כל כך הבנתי, אתה אומר שהצבע של גג הבניין ליד מוריד מהרמה של הבניין עצמו?

לא, אני מתכוון לכך שזה גוזל תשומת לב מהבניין עצמו, זה יוצר איזשהוא רצף שמטשטש את המתאר של הבניין. למה אני לא מצליח להסביר את זה כמו שצריך?..בכל אופן, נראה לי יותר נכון לשים סוג אחר של גג כדי לתת לחומריות של הבניין עצמו את הייחודיות שלו.
וחשבתי על זה עוד קצת, הריצוף של קדמת הבניין, אתה בטוח שאספלט זה הבחירה הנכונה? אם זה סגנון אירופאי אז איזשהו סוג של ריצוף נראה לי יותר נכון, אפילו מרצפות בטון פשוטות. Smile, אירופאים היו משקיעים קצת יותר..ועוד משהו שחשבתי עליו, לגבי החלקים הלבנים של הבניין, אולי הם קצת לבנים מדי, אפשר לשבור את הלבן עם טיפה אפרפר.
אה, ועוד שני דברים: בתמונה של האחורה רואים מרפסת שיש בצד שמאל, הייתי נותן לה גם גימור דופן כמו החומה הקטנה שיש מתחת למעקה למטה (וואו, היכולת התבטאות שלי היום היא משהו...). כנ"ל המרפסת מקדימה מעל קומת הקרקע.
מעולה חברים תודה על הביקורות.

BigMouse
בקשר לאספלט זה מה שהלקוח אמר הייתי מאוד שמח ליפות את זה עם משתלבות יפות יותר.
לגבי הלבן גם אני חושב כך, הוא קצת אפור כבר עכשיו, כנראה שצריך עוד.
המרפסת למעלה תקבל את הגימור הזה ואני רוצה גם לשלב בה שתי עצים קטנים בעדניות, מסוג הדברים שמשאירים לסוף.
אגב הרעיון עם הדשא והשביל הוא רעיון טוב כנראה שזה מה שאני יעשה.

Benjamin
שמתי את הצל שילך לצד השני ויתן לי יותר תאורה בצד של המצלמה, אני חושב שזה מתאים יותר.
בקשר להשתקפות כרגע היא מיוצרת על ידי הקומפוזיטור, כדאני יחליף תמונה היא גם תתעדן יותר, כרגע רק רציתי לראות שהרעיונות שלי עובדים.
בכל אופן תודה על ההערות, אם יש עוד אשמח לשמוע.
שאלה כללית, איך אני מוצא לקוחות ?? חח
ברגע שתהיה טוב ואנשים יראו את העבודות שלך
בשביל שיראו את העבודות שלך יש חברים, יש רשת חברתית (או שאין), יש פורומים, ויש בלוג שאתה יכול לשתף אותנו בחויות תלת הממד שלך :-)
TREW100 , דרך אגב, זה סייקלס או BI ?
סייקלס