• 1 הצבעות - 3 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מאוורר שולחני
אני רוצה גם לנסות את מזלי:

İmage

מאוורר שולחן קטן. מה אתם אומרים? אני מוכן לביקורת.
יפה. אבל אין מספיק detail לתמונה. הייתי עושה motion blur ללהבים ומוסיף את אותו מאוורר באותם צבעים אולי אפילו מראה שהם מעיפים ניירות

(נמחק למניעת בלבול - הנושא טופל - יניב)
טוב, אז כמו שאמרנו, בלי רחמים Smile , אבל עם כל הכבוד.

עבודה מסוג כמו שהגשת היא קודם כל כניסה לתחום של עיצוב תעשייתי, שזו תורה בפני עצמה עם המון חוקים והמון הגיון בריא. ולכן עבודה שמוצגת עם נגיעה בתחום הזה צריכה לעמוד בסטנדרטים של התחום הזה. ולא צריך ללמוד עיצוב תעשייתי כדי להבחין מיידית בכמה דברים -
קודם כל, הרעיון - מאוורר שולחני קטן וחמוד שיעשה לי רוח על הפנים כאשר אני יושב וכותב תגובות בפורום של בלנדר, רעיון חמוד, למה לא? אולי הייתי אפילו קונה דבר כזה אם הוא לא היה עולה יותר מדי.
אז הנה מאוורר שולחני. ירוק. שלפי הגודל של הרגל שלו לעומת הגובה שלו והגודל של המסגרת, הוא לא יעמוד בחיים, הוא כל הזמן ייפול. אז נגיד שהצלחתי להעמיד אותו עם קצת עזרה של מסטיק לעוס, לפי הגודל של הכנפיים שלו הוא יצטרך לעבוד מאוד מאוד קשה בשביל שאולי אני אצליח להרגיש איזה משב רוח קליל, מה שגורם לי לחשוב, איפה הצליחו להחביא את המנוע שלו? שעובד מאוד קשה בשביל לעשות איזה פו.. אז הנה הוא דבוק לי לשולחן ומסתובב מאוד מהר כדי לעשות לי רוח, אבל לאן הוא עושה את הרוח? איפשהו באיזור הצוואר והחזה, אז אני רוצה לכוון אותו שיעיף לי רוח לפנים, אבל אני לא רואה שאפשר, ולא רק זה, אין סיכוי שאני הולך לקרב את האצבעות שלי לדבר הזה שמסתובב נורא מהר ואין לו שום רשת או מגן. טוב, אני רוצה לכבות אותו, כדי שאוכל לכוון אותו, אבל אין סוויץ'! איך מכבים אותו לעזאזל? לא אני לא קונה את זה, נראה לי מפוקפק..

עכשיו מבחינת ההדמיה - אוקיי, אז החלטת לעשות הדמייה למאוורר שולחני די מפוקפק.
הוא מבריק, הירוק שלו יפה. אבל איפה הוא עומד? אם הוא מיועד לשולחן אז כדאי להעמיד אותו על שולחן כדי שיבינו. אז לא, תגיד לי, זה צילום סטודיו עם באקדרופ מאחורה רק כדי לצלם את המוצר עצמו. אז זאת אומרת שאתה צריך להסביר לי בעל פה שזהו מאוורר שולחני, למה שאני לא אבין לבד מהתמונה? הרי תמונה שווה אלף מילים, אבל היא לא מספיקה, אז הוספת עוד שלוש מילים לסכום של 1003 כדי שאבין שזהו - מאוורר שולחני קטן.
פעם מישהו אמר לי משפט שלא הייתה לי ברירה אלא לקבל אותו כנכון:
"בחיים, כשאתה עושה משהו, או שאתה מצליח, או שאתה צריך להסביר. ואם אתה צריך להסביר, אז תדע שלא הצלחת."
יש לי עוד דברים להגיד אבל אני חושב שזה מספיק כדי לראות שהדרך עוד ארוכה. בכל אופן, סחתיין על היוזמה, ובסופו של דבר, זה נהדר, תראה כמה דברים אפשר ללמוד מזה.
אני מקבל את מה שאתם אומרים, חוץ מכמה דברים:

למה שמאוורר לא יעמוד? אולי זה נראה שהבסיס קצת קטן בגלל הזווית שרינדרתי...

אני מבין מה אתה אומר לגבי זה שצריך כיסוי, אבל זה יהיה ממש מכוער...

מה הבעיה של החשמל? הוספתי כבל ומקבל חשמל מהשקע. זה די ברור לא? אם לא מספיק, אני יכול להוסיף גם התקע.

זהו. כל השאר אני מקבל ואני יעבוד על זה שיהיה לי זמן.
התעצבנתי שלא הלך לי משהו בפרויקט שאני עובד עליו עכשיו, ונזכרתי בזה.
אז בשביל שמואל הוספתי detail וMotion blur וניירות.
בשביל BigMouse הגדלתי קצת הבסיס (שעדיין יהיה אסטטי), והוספתי מפסק. אם אתה חותך את האצבעות זה בעיה שלך, זה פשוט לא יפה עם הסורגים. הוספתי גם שולחן, אז התמונה כבר שווה אלף מילים, אני חושב. ואם אני כבר לא צריך להסביר, תגידו לי שהצלחתי.

http://i.imgur.com/Kl4i2Kb.png
יפה!
רק שאין פה כל כך פרופורציות-
לפי הגודל של השולחן המאוורר נראה מינייטורי,
והניירת כמו פתקים... צריך רק קצת קנה מידה,
לסדר את הפוזיציה של המאוורר (הוא נראה טיפה מעופף)
וחוץ מזה באמת יפה.
הניירות הם קרעים של נייר, כך שהם אמורים להיות קטנים מפתקים.
אני מבין מה אתה אומר לגבי הפרופורציות.
זה יותר טוב?
http://i.imgur.com/WzjRQym.png
איך עשית את הmotion blur ?
((12.01.2014), 11:22)MrPain כתב: איך עשית את הmotion blur ?

אתה מנפיש את הסיבוב ואז בהקשר הרינדור:
İmage

אם אין הערות נוספות אני מבין שאפשר להכניס לגלריה?
גם לפתקים תוסיף motion blur
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים