• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סלון
ברשותכם אני מוסיף את שלי 5000 סמפלים ו12.5 שעות רינדור. Fire away

קבצים מצורפים תמונה(ות) מוקטן(ות)

ציטוט:ברשותכם אני מוסיף את שלי 5000 סמפלים ו12.5 שעות רינדור. Fire away

קבצים שצורפו: תצוגה מקדימה
İmage
בגדול עבודה טובה, אבל הדבר הראשון שמפריע זו הספה שמורידה מהכל. גם החומר שלה לא ריאליסטי, גם הכרית נראית כמו כיסון ופחות כמו כרית (קצת קפלים, קצת תחושה של בד), והכי בעייתי בעיני - הזווית. אני בעצמי לא ממש בטוח איזו זווית כדאי, תשחק עם זה, אבל הפריים מרגיש חסום בגלל הספה. אם היינו רואים את הפרונט שלה, יחד עם מיקום שונה או משהו, הפריים היה מרגיש הרבה יותר פתוח. חוץ מזה החומר של הווילונות לא טוב - תוסיף Translucency שיראה הרבה יותר ריאלי.
דבר נוסף - הארון הלבן מרגיש כמו שתי קוביות. הוא תופס חלק גדול מהפריים אז תנסה לפרט אותו במקום שירגיש כמו קוביה.
אשמח לראות את הפריים הזה משופץ כי הוא נראה כמו חומר עם פוטנציאל לגלריה.
בהצלחה!
shmuel;3451 כתב:ברשותכם אני מוסיף את שלי 5000 סמפלים ו12.5 שעות רינדור. Fire away

אוקיי, אז גם ממך אני לא אחסוך... Smile

מדובר כאן בהדמיית פנים של סלון בבית פרטי שמשקיף על... הממ.. מגרש גולף פרטי? איזה כיף. כאשר מדובר בבית פרטי צריך לחשוב על מי גר או אמור לגור בבית הזה. לשם מה אני עושה הדמיית פנים? או שזה בשביל האדריכל שתכנן את הבית הזה ורוצה להראות ללוקוחות שלו את פאר יצירתו, או בשביל מעצבת הפנים שעיצבה את הסלון הזה ורוצה למכור את העיצוב שלה ללקוח שמשלם לה הרבה כסף, אגב. או בשביל משרד היזמים שבנו עכשיו שכונה של בתי יוקרה פרטיים ומחפשים קונים או משקיעים.
לפי מה שאני רואה אני אספר קצת על האדם שחי או אמור לחיות בבית הזה. כפי הנראה זה אדם מבוגר, חובב באולינג ולא סתם חובב, אלא גם מצטיין, הוא מציג בגאווה את הגביע העצום שהוא קיבל על הזכייה במקום הראשון. אבל זהו, מעולם לא היה לו שום הישג משמעותי נוסף. הוא גם לא שומר תמונות. אין לו משפחה, חברים. אבל הוא חובב פרחים מושבע, למרות שאין לו בעיה לשים צבעונים מפלסטיק על השידה.
הוא גם חובב ספרים, יש לו שתי סדרות מפוארות של ספרים, וזהו. אולי הוא לא כזה חובב ספרים.. אבל מה שבטוח הוא לא חובב טלויזיה. הוא מסתפק בטלויזיה פיצית עם מסך בגודל הספרים המפוארים שהוא שומר על המדף. איש מעניין שכן בהמשך למדף ספרים שלו הוא שומר שתי קופסאות לבנות גדולות וחסרות שימוש בתכלית. וגם השידה שלו בנויה מקופסאות לבנות גדולות חסרות שימוש. מסתבר שלאיש הזה אין חיים אישיים בעליל, מלבד אותה זכייה היסטורית בבאולינג. אבל הוא בעל נפש רומנטית להפליא, שכן מכל התמונות בעולם, התמונה היחידה שתלויה לו בסלון היא של ורדים לבנים, אווו...
וגולת הכותרת - הוילונות. לאיש הזה יש כסף שכן הוא רכש וילונות עשויים מאיזשהו חומר פולימרי חסר כל תכונות מלבד זה שהוא רך ואידאלי לוילונות...את הוילונות האלה מייצרים בנאס"א , למי שלא ידע. גם את הריפוד של הספות והכריות.
ועכשיו לכמה הערות קצת יותר קונקרטיות - איכשהו יש תחושה שכל החדר נוטה באלכסון מעט ימינה, כנראה הזוית. זה לא אני, זו הרצפה עקומה..
המדף הריק עם המראות מבלבל קצת, אפשר להוריד להן טיפה את ערך ההשתקפות שלהן.
שים לב בקו הפרדה בין הואזה הכחולה של השולחן לבין הקופסאות הלבנות, כשקובעים זוית לרנדר, צריך להמנע בכל מחיר ממקרים כאלה, נכון שזה יכול לקרות במציאות בזוית מסויימת אבל זה ממש מבלבל את תפיסת המרחב...
האור מהחלון שורף קצת יותר מדי את התקרה.
והשטיח - או שהוא תפור מפרווה של 30 חתולים פרסיים או שאפשר לתת לו קצת יותר תחושה של משקל, כרגע הוא פרוע מדי...
החומר של הרצפה טוב אבל האריחים מעט קטנים מדי לסוג כזה של חומר ולריצוף של סלון למרות שעל זה אפשר להתווכח, וגם, מי שעשה את הרובה צריך לירות בו, מה הוא חשב שאם הספה ממוקמת מעל זה אף אחד לא יראה? אה לא, זו איזושהי הברקה מהאריחים.. בכל מקרה כדי להשיג עבודה מעולה שתעבור את המסננים של מכסח המדפסות, אסור שדברים כאלה יהיו.
יש מן הסתם עוד הערות אבל אני אשאיר אותן לאחרים. אל תתבאס יותר מדי - הדברים שלא הערתי עליהם בכלל הם כנראה בסדר... Wink

נו, ועד שהספקתי לכתוב את הסיפור שלי, מכסח המדפסות הקדים אותי... ולא אמרתי כלום על הכורסאות הקטנות והלבנות הן חמודות ועשויות מאותו חומר פולימרי של נאס"א, אבל מבחינת העיצוב, אני לא חושב שמישהו יגיד שהן משתלבות עם הספה..

ואם אני מעצבן יותר מדי עם ההערות הציוריות שלי, אני מתנצל. זה לא כדי להסטלבט, בכלל לא, זה כדי להדגיש נקודות למחשבה כאשר מציגים עבודה שנדרשת להיות ברמה גבוהה באמת.
רק לשם ההבהרה - כאשר חיפשתי מועמדות לגלריה עברתי על הרבה מאוד עבודות שלי, הרבה. ולא הייתי שלם עם אף אחת, הגיטרה הזאת זה בערך עבודה שהיא די מוגמרת וחוץ ממנה יש לי עוד אחת אולי שאני חושב שאפשר להגיש אותה כמועמדת וזהו, בכל השאר יש יותר מדי הערות ודברים שצריך לטפל בהם לפני שאני בכלל שוקל להציג אותן.
תודה על ההערות. רואה שיש לי קצת עבודה
שיניתי את הסלון. אשמח לתגובות
https://drive.google.com/file/d/0Bw9iRBb...sp=sharing
היתי מגיב רק שהוא חסום , תפתח את השיתוף לכולם
תודה עכשיו זה פתוח
יפה, רק שמשום מהרעשים האלה פשוט חזקים , חזקים עד כדי כך שהתמונה נראת כאילו היא מצויירת על קנבס.
תראה אם אפשר לשחק עם התאורה או להגדיל את כמות הסמפלים ברינדור.

ד"א מאיפה אתה משיג את הטקסטורות לריצפה, כל מה שמצאתי הוא פשוט על הפנים .. :\
לדעתי הכרית השמאלית נראית כאילו היא באויר.. חוץ מזה שהקצה של הספה ריבועי מדי
לא יודע.. אני לא מבין גדול...Confused
זה עדכון תודה על התגובות

https://drive.google.com/file/d/0Bw9iRBb...sp=sharing

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים