• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עכבר...
יישר כח! מחכה להמשך!
אתה מעדיף מדריכי ווידאו?
כי יכול להיות שלי זה אהיה יותר נוח...
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
הספקתי היום לכתוב עוד דף...Smile
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

הייתי מעדיף מדריכי וידאו,כי עדיף לראות בשידור 'ישיר';-)
טוב תקשיב ניסיתי ליצור כמה פעמים מדריך לנושא וגיליתי שזה די מתסכל... בגלל כמה דברים:
1 המיקרופון שלי לא משהו ויש פעמים שלא ממש מצליחים לשמוע מה אני אומר
2 הנושא נורא נורא ארוך, אז ניסיתי לחלק אותו ל-2 חלקים ועדין זה יצא ארוך (ז"א שעה שעתיים...) והכי מעצבן שיש פתאום פשלות ואז צריך להתחיל להקליט מהתלה...
3 משום מה האיכות של הסרטון לא יצאה משהו
4 יש פעמים שאני מנסה להסביר דברים מסויימים ואני ואני לא ממש מוצא את המילים... להסביר אותם...
---------------------------------------------------------------------------------------------------
אז יש לי רעיון... תתחיל איזשהו פרויקט ותשתף על כל דבר, התקדמות, איפה אתה נתקע,
ואנחנו\אני נעזור לך בכל מקום שאתה נתקע
כך אני חושב שתלמד הכי טוב, במקום לראות מדריך של ים של אפשרויות שכרגע יכול להיות שאתה לא צריך וסתם מבלבלות אותך...

מה אתה אומר?

פשוט תעשה את זה בחלקים, תפרק את הנושא שאתה רוצה להעביר לקטעים, אפילו תרשום לעצמך ראשי פרקים של הנקודות שאתה רוצה להתייחס אליהם. כמו שחקן קולנוע תשנן את הטקסט פחות או יותר שאתה רוצה להגיד ורק אז תקליט. מיקרופון לא משהו אפשר לפתור עם מיקרופון שהוא קצת יותר משהו ולא חייב להיות יקר בכלל. אפשר לקנות סט אזניות עם מקרופון בחמישים שקל וזה יהיה באיכות סבירה למדי.
ואחר כך, גם בבלנדר עצמה אתה יכול לערוך את הקטעים שהקלטת לסרט אחד.
אתה משתמש במקרה ב-OBS?
או שאתה יכול לשער למה האיכות לא יוצאת טובה?

אה...
ותודה על הטיפיםSmile

(האמת שיש לי מיקרופון שעלה משהו כמו 50₪ ועדיין לא שומעים הכי טוב בעולם...)

((02.03.2014), 21:13)דניאל שריד כתב: אתה משתמש במקרה ב-OBS?

אה...
ותודה על הטיפיםSmile

בכיף.
עדיין לא עשיתי מדריך וידאו שאני גם מדבר בו. אם צילמתי מדריך לבלנדר זה היה עם הSCREENCAST של בלנדר עצמה.
עד היום לא מצאתי תוכנה טובה באמת לצילום וידאו של מסך. (מצד שני גם לא בדקתי ממש הרבה תוכנות, בדקתי כמה חינמיות)
לגבי האיכות, אני לא מכיר את התוכנה הזאת אבל מן הסתם יש לה הגדרות של איכות וידאו וצליל, בדקת אותן?
((03.03.2014), 13:01)BigMouse כתב:
((02.03.2014), 21:13)דניאל שריד כתב: אתה משתמש במקרה ב-OBS?

אה...
ותודה על הטיפיםSmile

בכיף.
עדיין לא עשיתי מדריך וידאו שאני גם מדבר בו. אם צילמתי מדריך לבלנדר זה היה עם הSCREENCAST של בלנדר עצמה.
עד היום לא מצאתי תוכנה טובה באמת לצילום וידאו של מסך. (מצד שני גם לא בדקתי ממש הרבה תוכנות, בדקתי כמה חינמיות)
לגבי האיכות, אני לא מכיר את התוכנה הזאת אבל מן הסתם יש לה הגדרות של איכות וידאו וצליל, בדקת אותן?

Huh? מה זה SCREENCAST?

ככה נקראת האפשרות של צילום מסך בבלנדר

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים