• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agritower
מדובר בנושא שכרגע נמצא בפיתוח. אני מבקש ממכם לא לספר לכל אחד.

İmage
מה דעתכם?
טוב, אם אין תגובות אני מבין שהכול מושלם...
תיקנתי את הפוסט כדי שנוכל לראות תמונה יותר גדולה.
ב-י-ק-ו-ר-ת-:
הרעיון מאד יפה!!!!
אבל...
חסר רקע מעניין, HDRI, משהו, לא משנה מה העיקר שיהיה שם משהו.
הפרספקטיבה לא משדרת עוצמה. זה נראה כמו מקלות קטנות אבל רק כשרואים את התמונה הגדולה מגלים כמה העמודים האלו אמורים להיות ענקיים! אז כדאי לשנות את המצלמה כך שזה ייראה או כצילום אוויר (ואז אין את ה-DOF החזק שמאפיין צילומי תקריב) או צילום מקרוב של אחד העמודים כך שהאחרים נמצאים עדיין ברקע. כך אפשר בעצם לראות את הרעיון ועדיין לראות שמדובר בעמוד ענק שמכיל את המושבות האלו. כרגע בקושי רואים את עיקר הרעיון שזה הגינה שנמצאת באוויר, היא תופסת מעט מאד שטח יחסית לכל התמונה.

סיכום:
רקע, זווית צילום שמראה גם את הגינה יחסית בגדול וגם עמודים אחרים ברקע.
נסה לעשות משהו בסגנון הזה: (זה רק סקיצה כמובן, משהו חפיף)
İmage
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
הכל מושלם! חוץ מכמה דברים..

יניב כבר כתב את הרוב, אני אוסיף ואחדד.
DOF כזה כמו שיש בתמונה מאפיין צילומי תקריב. הייתה פעם אופנה כזאת לקחת צילומי נוף אמיתיים וע"י DOF מוגזם לתת להם תחושה של מיניאטורות:
http://www.awwwards.com/tilt-shift-photo...ffect.html
כך שאם ניסית להשיג אפקט של שטח גדול עם מגדלים עצומים, השגת את ההיפך. תנסה עדשה רחבה ללא DOF.
חסרים המון פרטים. יש לי את המגדלים ואת הגינות התלויות, ומה עוד? אם מדובר על פרוייקט עתידני של מבנים חדשים אז צריך להביא עוד המון היבטים על המבנים האלה, למה הם משמשים? איך מגיעים למעלה? באיזה חומרים מדובר? איפה הם ממוקמים? אתה מציג פרוייקט שאפתני ביותר גם במונחים של עתיד, אז צריך להכנס לנעליו של האדריכל שתכנן את הפרוייקט הזה ולחשוב כמוהו.
הרעיון מגניב והתכנון הראשוני מעניין, אבל כרגע זו עבודה טובה בשביל להציג בWIP, לגלריה מתאים להגיש רק רנדרים סופיים באמת.

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים