• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איך מתקינים תוספים?
Question 
איך מתקינים תוספים על בלנדר?אני לא רואה שום מקום שמסביר איך...
אם יש לך את הסקריפט כקובץ פייתון או כתיקיית ZIP, אתה נכנס ל-Preferences של בלנדר, הולך לטאב של תוספים, ולמטה אתה לוחץ על install add-on. בדפדפן הקבצים שנפתח תבחר את הקובץ של התוסף וזהו. עכשיו אתה רק צריך לסמן אותו ב-V והוא יהיה בבלנדר.
אם אתה רוצה שהוא יישמר כתוסף קבוע בכל פעם שאתה פותח את התוכנה, תלחץ על Save User Settings, גם כן למטה בטאב של התוספים. אם אני לא טועה אתה צריך לוודא שזה השינוי היחיד שאתה עושה בבלנדר לפני שאתה שומר את ההגדרות (כלומר רק להתקין את התוסף בלי לעשות שום פעולה אחרת בבלנדר).
תודה רבה על הנכונות לעזור!!!
אוווף!אני מנסה וזה לא עובד לי!
באיזה שלב אתה מסתבך?
אני נכנם לבלנדר,ואז להגדרות,לוחץ install ואז בוחר את קובץ הpython ואז...מופיעה לי שגיאה!:-(
avishay;4157 כתב:אני נכנם לבלנדר,ואז להגדרות,לוחץ install ואז בוחר את קובץ הpython ואז...מופיעה לי שגיאה!:-(

1אתה על ווינדוס?
2המערכת הפעלה שלך בעברית?
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
יש לי windows והוא בעיברית
avishay;4172 כתב:יש לי windows והוא בעיברית

עכשיו הכל מובן...

אוקי אז את הבעיה הזאת אני מקיר וגם לי היה אותה אבל איך מתפלים בה אני לא ממש יודע,
תשאל את יניב...
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
האם התוסף מונח במקום ללא תיקיות אב בעברית.