• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מנסה לעשות אנימציה במנוע הGAME ולא מצליח..
ראיתי מלא סרטונים שמסבירים ועשיתי בדיוק אחד לאחד, אולם כאשר אני לוחץ על P זה לא מצליח לפעול. ניסיתי כל כך הרבה פעמים זה לא עובד.
אשמח לשלוח את הקובץ ניסיון למי שמבין שיוכל לעזור לי ולקבל ממנו פידבק מה הסיבה, הודה מראש על התגובות.
((12.01.2014), 23:24)Liranhersh כתב: ראיתי מלא סרטונים שמסבירים ועשיתי בדיוק אחד לאחד, אולם כאשר אני לוחץ על P זה לא מצליח לפעול. ניסיתי כל כך הרבה פעמים זה לא עובד.
אשמח לשלוח את הקובץ ניסיון למי שמבין שיוכל לעזור לי ולקבל ממנו פידבק מה הסיבה, הודה מראש על התגובות.

מז"א, שלחיצת כפתור תפעיל אנימציה?

אם כן אני אשתדל לכתוב מדריך בקרוב...
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
כן, שהלחיצה תפעיל את האנימציה.
והאמת שראיתי מספר סירטונים גם בעברית של אחד מחברי הפורום ועדיין זה לא מגיב לאנימציה. לתנועות פשוטות ללא אנימציה כן.

האם אפשר ליצור עימך קשר במייל ולהראות לך את הקובץ אני מאוד אודה לך על העזרה.
((13.01.2014), 10:48)Liranhersh כתב: כן, שהלחיצה תפעיל את האנימציה.
והאמת שראיתי מספר סירטונים גם בעברית של אחד מחברי הפורום ועדיין זה לא מגיב לאנימציה. לתנועות פשוטות ללא אנימציה כן.

האם אפשר ליצור עימך קשר במייל ולהראות לך את הקובץ אני מאוד אודה לך על העזרה.

שלחתי לך בהודעה פרטית
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
הפכת את האנימציה ל-Action והגדרת לו שזה יופעל מתי שאתה רוצה?
אני לא כזה מומחה במנוע המשחק אבל שם אין אנימציה כמעט, יש רק אנימציות מוכנות מראש ותרחישים שונים שאתה "אופה" מראש ואתה מפעיל מתי שאתה צריך. ישנה אפשרות כמובן להזיז דברים באופן ידני אבל זה מסורבל ורחוק מאד מאנימציה של ממש.
(כמובן שגם המנוע הפיזיקאלי עושה את העבודה כשאתה מבקש...)
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט