• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
באיזה מנוע עדיף לעבוד
אותו דבר איתי ו-UDk חחח
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
big הנה האשכול...
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אה, תודה.
מה שרציתי להגיד הוא שאחרי שניסיתי את קריי אנג'ין, אנריל ויוניטי שיניתי את ההמלצה שלי - יוניטי, זהו.
אחלה מנוע, ובעוד אני מנסה עדיין להמיר מודל מבלנדר לפורמט המוזר של קריי אנג'ין, אז כבר התחלתי לבנות סביבה שלמה ביוניטי שנראית אחלה ממודלים של בלנדר.

אלה הדוגמאות ששמתי על האפייה בסייקלס:
İmage
İmage
İmage
אםם סתם שאלה מה ההבדל בין הגרסה החינמית לבין הגרסה הלא חינמית?

ודווקא לי נראה ש-BGE הוא הכי מתאים בשבילי הוא פשוט, הוא נוח לא צריך לייצא כלום והכי חשוב
כרגע אני לא צריך ללמוד כלום...Tongue

בגרסה הלא-חינמית יש עוד כמה פיצ'רים מתקדמים יותר כמו אפקט יותר משכנע של מים, אמביינט אוקלוז'ן, צללים רכים ועוד כמה כאלה וכן מבחינת תנאי הרישיון אתה יכול להשתמש בו למטרות מסחריות כאשר בגירסה החינמית אתה מוגבל לשימוש לא מסחרי - כמו כל שאר המנועים, זה אותו עקרון.
BGE זו בחירה טובה, מבחינת מנוע מה שחסר בו בעיקר זה מאפיינים מובנים שחוסכים המון עבודה וכן כמה אפקטים ויזואלים שלא קיימים בבלנדר שצריך או לזייף אותם או לבנות אותם - לדוגמא עצים ועשב שכבר מובנית בהם אנימציה של תנועה ברוח, FLARE של אור שמש ועוד כהנה וכהנה, כל אלה יש ביוניטי. הייצוא מאוד פשוט, יוניטי יודע לקרוא את רוב הפורמטים שבלנדר יכולה לייצא וזה עובר בלי בעיות בכלל.
אפרופו יוניטי, יש גרסת יוניטי ללינוקס?
שבה אפשר גם לייצא ללינוקס וגם לפתח בלינוקס?
(אם לא, ב-wine זה עובד טוב?)
תודה
בברכה, אוהד.
כן, יוניטי חוצה פלטפורמות עד כמה שאני יודע...

אה בדקתי עכשיו וכנראה תעיתי... Sad

אוקי בדקתי קצת את הנושא,
אני חושב שאתה כן צודק,
זה מנוע חוצה פלטפורמות(אם המפתחים של המשחקים חפצים בכך):
http://unity3d.com/unity/multiplatform/desktop
אפשר לתכנת ביוניטי בלינוקס,
אבל רק דרך WINE (בימים אלו), זה כנראה לא כזה משנה
בברכה, אוהד.
אני חוזר בי, מישהו מצליח להריץ את יוניטי על לינוקס?
אני מקבל הודעת שגיאהİmage
בברכה, אוהד.
לפי ההודעת שגיאה זה משהו ברישיון, יוניטי כפופה לקובץ מפתח של הרישיון (גירסת FREE לעומת גירסת PRO), הייתי אומר תנסה באמת לכתוב לתמיכה של יוניטי ולשאול אותם איך מריצים יוניטי על לינוקס