• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
באיזה מנוע עדיף לעבוד
((04.06.2014), 12:46)BigMouse כתב: לפי ההודעת שגיאה זה משהו ברישיון, יוניטי כפופה לקובץ מפתח של הרישיון (גירסת FREE לעומת גירסת PRO), הייתי אומר תנסה באמת לכתוב לתמיכה של יוניטי ולשאול אותם איך מריצים יוניטי על לינוקס

מסתבר שזה כלל לא בעיה של רשיון, זאת בעיה מוכרת של יוניטי3d על לינוקס.
באופן אירוני, ככל שהאקספורטר של יוניטי תומך ביותר פלטפורמות, העורך משחקים שלו נתמך פחות ופחות בלינוקס... שזה חבלSleepy
כנראה אשתמש בוירטואל משין אלא אם למישהו יש רעיונות...
בברכה, אוהד.
טוב, פניתי אליהם, אחרי יומיים הם ענו לי:
ציטוט:Hello!
The Unity editor isn't supported on Linux (or using Wine, or in VMs (especially VirtualBox)).

You can publish games made on Windows or OSX to Linux though. For more details see http://blogs.unity3d.com/2012/11/22/linu...unity-4-0/.

This forum thread http://forum.unity3d.com/threads/211059-...ort-thread might be of help to find workarounds. It helped people solve various problems with Unity under Wine.

You can add your feedback votes to this topic http://feedback.unity3d.com/unity/all-ca...r-for-linu to show increased demand for it.

Cheers, *******/Unity QA
בברכה, אוהד.
טוב, התייאשתיDodgy
אני מתקין עכשיו windows ב-virtualbox....
אתה לא יכול להתקין ווינדוס במקביל ללינוקס? ככה שכשהמחשב נדלק אתה יכול לבחור איזו מערכת הפעלה? ככה זה אצלי. (אבל הווינדוס היה מותקן לפני הלינוקס, אני לא יודע אם אפשר להיפך)
לא משנה מה מותקן קודם.
שהמחשב נדלק אתה יכול לבקש להריץ דיסק במקום את מערכת ההפעלה.
האמת היא שלא היה לי כח להתעסק עם כל המחיצות והביוס, חוץ מזה נראה לי שלהתקין ווינדווס לצד לינוקס כשהמערכת הראשונה שהתקנת היא לינוקס זה טיפה מסובך יותר... בכל מקרה, הרצתי מכונה וירטאולית התקנתי יוניטי הכל טוב ויפה, אבל כשאני פותח את יוניטי ויוצר פרוייקט חדש(או פותח את ברירת המחדל) אני מקבל את השגיאה הזו:
İmage
בברכה, אוהד.
תבדוק דרייבר של הכרטיס מסך בווינדוס. והייתי ממליץ לך כן להתעסק עם הBIOS והמחיצות כי וירטואל משין זה ממש לא פתרון אידאלי בשביל תוכנה כמו יוניטי שדורשת הרבה מאוד משאבי מערכת.
((08.06.2014), 15:13)BigMouse כתב: תבדוק דרייבר של הכרטיס מסך בווינדוס. והייתי ממליץ לך כן להתעסק עם הBIOS והמחיצות כי וירטואל משין זה ממש לא פתרון אידאלי בשביל תוכנה כמו יוניטי שדורשת הרבה מאוד משאבי מערכת.
אולי אני פשוט יחזור לווינדווס... הרי אם אני מתקין שתי מערכות הפעלה במחשב אני מאבד את כל היתרונות של לינוקס:
מהירות- יהיה לי שתי מערכות הפעלה שזה אפילו כבד יותר מווינדווס לבד(כמובן)
וירוסים- אם אני מריץ גם ווינדווס יש סיכוי שגם אתקף בווירוסים
אידיאולוגיה- אני אשתמש בנוסף במערכת הפעלה של מיקרוסופט, איפה הקוד פתוח פה?

בקיצור, נראה לי שאפרד מהפינגוויןUndecided היה נעים להכיר אבל זה כנראה לא כל כך מתאים לצרכים שלי...Sad אלא אם תשכנעו אותי אחרתWink
בברכה, אוהד.
כן, עולם המחשבים ומערכות ההפעלה רחוק מלהיות מושלם...
מבחינה אידיאולוגית גם אני לא ממש רציתי להשתמש בווינדוס, אבל נאלצתי להתפשר כי האלטרנטיבה לא מספקת מבחינתי, אין מה לעשות. חוץ מזה ביל גייטס הוא בחור סימפטי אז בסדר, לא נורא, למרות שהוא כבר פרש.
אין סיבה להפרד מלינוקס, יש לה את היתרונות שלה ויש דברים שאני חייב לינוקס בשבילם.
אז אני נהנה משני העולמות, הקוד הפתוח שאני משתמש בו ושם גם הג'ונגל האמיתי זה כל התוכנות וכלי העבודה. דבר יחידי מסחרי שלא יכולתי לוותר עליו זה פוטושופ בגרסה מיושנת שקניתי פעם ווינדוס. כל השאר קוד פתוח או תוכנות קהילתיות כמו יוניטי.
זה לא מכביד על המחשב בשום צורה כי כשמערכת הפעלה אחת עובדת, השנייה היא סתם בוכטה של קבצים על ההארד דיסק, היא לא פעילה בכלל. כדי לעבור ממערכת למערכת צריך לעשות RESTART אבל זה בכלל לא נורא. ולגבי וירוסים - יש דבר בקוד פתוח שנקרא AVG, זה האנטי וירוס היחידי שיש לי ועושה עבודה מעולה, מעולם לא הייתה לי שום בעיה עם וירוס.
((08.06.2014), 16:03)BigMouse כתב: יש דבר בקוד פתוח שנקרא AVG, זה האנטי וירוס היחידי שיש לי ועושה עבודה מעולה, מעולם לא הייתה לי שום בעיה עם וירוס.

אבל הוא לא לגמריי חינמי...Sad
הגרסה החינמית שווה?Huh
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...