• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
באיזה מנוע עדיף לעבוד
אני עם הגירסה החינמית שנים ומעולם לא היה לי וירוס, הגיעו כמה אבל AVG תפסה אותם יפה מאוד.
אםםם מה ההבדל בעצם?
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
בגירסה הלא חינמית ההגנה יותר רחבה - יש אפשרות לסריקה של דפי אינטרנט, יש אפשרות של סריקה של קבצים שהורדת לפני שפתחת אותם ועוד כהנה וכהנה. הרעיון של AVG זה לספק אנטי וירוס חינמי לכל דורש, שנותן לך הגנה בסיסית מפני וירוסים. אם אתה רוצה הגנה מוחלטת גם מפני רוגלות, גניבה של אינפורמציה שאתה שולח באינטרנט ועוד נגד כל הרעות החולות המסתובבות באינטרנט, אתה יכול לקנות את הגירסה הPRO.
אגב אתה יכול להתקין את ווינדוס על דיסק קשיח נפרד ולא על מחיצה. ואז תקבל הפרדה מוחלטת בין מערכות ההפעלה.
((09.06.2014), 08:50)BigMouse כתב: בגירסה הלא חינמית ההגנה יותר רחבה - יש אפשרות לסריקה של דפי אינטרנט, יש אפשרות של סריקה של קבצים שהורדת לפני שפתחת אותם ועוד כהנה וכהנה. הרעיון של AVG זה לספק אנטי וירוס חינמי לכל דורש, שנותן לך הגנה בסיסית מפני וירוסים. אם אתה רוצה הגנה מוחלטת גם מפני רוגלות, גניבה של אינפורמציה שאתה שולח באינטרנט ועוד נגד כל הרעות החולות המסתובבות באינטרנט, אתה יכול לקנות את הגירסה הPRO.

אז למה זה כלך כך יקרHuh
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
כי זו תוכנה חזקה מאוד וטובה מאוד. הPRO מיועדת יותר לשימוש משרדי עם רשתות פנימיות - במקומות שבהם היית רוצה מקסימום הגנה. הFREE נועדה לשימוש ביתי.
אם תשאל אותי זה מודל שיווקי נכון. כמו תוכנות גרפיקה - אם הדרקונים האלה שמייצרים תוכנות מסחריות באלפי שקלים לרישיון היו מאמצים את הגישה הזאת היה הרבה יותר טוב לכולנו, גם להם.