• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פורום עבודת השבוע
Photo 
לדעתי צריך להוסיף פורום "עבודת השבוע" (כמו שעושים בfxp).
שכל שבוע המנהלים ייבחרו את העבודה הכי יפה/מושקעת מכלל העבודות שהפיצו בפורום באותו השבוע.
אם זה בתחרויות , מועמד לגלרייה ,עבודות(חוץ מ w.i.p שזה לא נחשב).
לדעתי זה יגביר את פעילות הפורום בהרבה וגם יועיל למשתמשי הפורום בכדי להתקדם בתור אמנים ויתן בהם מוטיבציה ויציאה מאדישות.
ואורחים שיראו שיש כאן תנועה אקטיבית של עבודות ידבקו כמו מגנט לפורום.
זו דעתי .
מי קובע מה העבודה הכי יפה? זה עניין די סובייקטיבי ולא טוב שרק המנהלים יחליטו על זה.
((20.01.2014), 21:53)שחר הר-שוב כתב: מי קובע מה העבודה הכי יפה? זה עניין די סובייקטיבי ולא טוב שרק המנהלים יחליטו על זה.

אני חושב שזו המטרה, בתור מנהלי בלנדר ישראל הם מתבקשים לבחור את העבודה השבועית הטובה ביותר לדעתם. קצת אינטראקציה עם מנהלי האתר וגם הכוונה מצידם למה לדעתם נחשבת עבודה טובה.

לביקורת של כולם יש את המועמדים לגלריה ולפידבק של משתמשים יש את גלריית הפורום ואת WIP, מה עוד צריך?
רעיון טוב אבל אני לא יודע עד כמה יהיה אפשרי ליישם אותו.
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
אני מתאר לעצמי שבהתחלה זה יקרטע , והעבודות גם לא חייבות להיות ברמה עולמית (מספיק שיראו סבבה) אבל ברגע שיראו שיש תמונת אנשים יתחילו לפעול .
אפשר לעשות פיילוט לשבועיים שלוש אם לא זז , סוגרים.
ואם יש שבוע ששום עבודה לא הייתה ראוייה אז פשוט כותבים "השבוע לא היה עבודה מתאימה,אולי שבוע הבא אתה תהיה!" משהו כזה.
אה... חלש.
אני לא אוהב את הרעיון, זה סתם ירגיז אנשים.
((22.01.2014), 14:09)שחר הר-שוב כתב: אה... חלש.
אני לא אוהב את הרעיון, זה סתם ירגיז אנשים.
זה מה שאני חושב. עדיף לשמר את היחסים הטובים שיש בין חברי הפורום מאשר לדאוג לפרסום (שזה גם חשוב אבל לא כמו האוירה בפורום)
טוב כאן וכיף כאן ומי שבא אני מקווה שהוא גם נשאר. מי שלא כאן פשוט לא יודע שהמקום הזה קיים. בד"כ.
(או שהוא ספאמר שסונן חחחח)
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט