• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דרושים אנימטורים לפרוייקט "Kinetic Art"
אז, למי שלא יודע או לא ראה מהדברים שפרסמתי בפורום, אני עובד עכשיו על פרוייקט מטורף בשם Kinetic Art. אז מה זה בעצם אומנות קינטית? ובכן, קינמטיקה היא המתמטיקה של התנועה (ענף בפיזיקה) והאומנות הקינטית משתמשת בחוקים האלה כדי ליצור מתקנים מגניבים שעושים מעברי כוחות כל כך הרבה פעמים שבסוף המטרה היא רק להדליק נורה.
אז זה בדיוק מה שאני עושה!
İmage
נשמע מעניין? ברור שכן!!
יש לי כבר תכנון לאנימציה שתימשך לפחות דקה, ותוך כדי אני רואה שזה ייקח יותר. יש לי את כל המודלים מסודרים, וגם את החומרים. וגם הנפשתי כבר חצי דקה של אנימציה. (זה לא נשמע הרבה אבל תאמינו לי שזה המון עבודה).

אז מה חסר?
יש עוד חלק גדול שלא הנפשתי, לפחות גדול כמו זה שהנפשתי.
לאחר מכן צריך לעשות כמה טסטים... (רינדור OpenGL, רינדור של חלקים מן האנימציה (בframeRate נמוך) וכולי)
ואז צריך לדאוג לSoundEffects... אולי זה לא קשור לבלנדר אבל מי שמכיר מישהו שיודע לעשות את זה אני אשמח. ואם רוצים גם למוזיקה...
בסופו של דבר צריך לרנדר. זה המחשב שלי יעשה. הפרוייקט הוא בCycles.
רזולציית FullHD
50 סמפלים. המחשב שלי מרנדר תמונה אחת בדקה (וזאת תמונה עם הרבה אובייקטים ופרטים). אם למישהו יש מחשב שיעשה את זה יותר מהר או באותה מהירות אני אשמח לחלוק איתו את העבודה...

איזה מיומניות צריך?
דבר ראשון צריך לדעת להנפיש בבלנדר, אבל את זה אני מניח שכולם יודעים. אבל חוץ מזה צריך לדעת קצת פיזיקה, והכי חשוב --- להשתמש בGraph Editor. כדי שזה יראה אמין צריך לדעת בדיוק איזה חפץ מאט או מאיץ לאיזה כיוון, וזה לא פשוט כמו אנימצית "הכדור הקופץ"...
לא צריך לדעת שום דבר על ריג! כל האנימציה היא של אובייקטים קשיחים שזזים. (מלבד כמה חבלים וסימולציית נוזלים אחת).

מי שמעוניין שידבר איתי: Shachar.harshuv@gmail.com
אשמח לקבל את העזרה שלכם, וכמובן ששמכם יופיע בכתוביות שבסוף הסרטון!
זה נשמע כמו הצעת עבודה (שאנחנו מחכים לכאלו...) אבל בסוף מדובר בתרומה עם קרדיט.
קצת מבעס.

לגבי הפרוייקט אני לא חושב שזה המקום לפרסם אותו אבל תקן אותי אם אני טועה.
נמשיך בפוסט שפירסמת כאן: http://forum.blender.org.il/showthread.php?tid=660

האשכול נעול.
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט