• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interior Design - Salon Render Scene
טוב אז הכל התחיל בדיון - כאן וכדי להיות עוד יותר מושלם הפינישים נגררו לדיון כאן. העבודה לא היתה אמורה להתפרסם כמועמדת לגלרייה אך מכיוון שבזכות העזרה של הקהילה וביג )BigMouse) במיוחד הגעתי לתוצאה שאני חושב שהיא מרשימה מאוד ( לפחות עבורי) החלטתי שכן לפרסם אותה כאן.

אז אחרי הרבה הרבה רינדורים, המלצות ושינויים, אני חושב שאולי זאת ההזדמנות לבדוק אם היא שווה את המועמדות לגלרייה. היתי שמח לשמוע מה אתם חושבים. ובסוף גם לדעת אם כן או לא.
זה יהיה כבוד גדול עבורי להכניס את הרנדר הזה לגלריה של בלנדר ישראל.
אז הנה הרנדרים:

1000 סאמפלים 5 שעות וחצי רינדור:
İmage

ותוספת שלי, קומפיזישנינג ו PAINT.NET שמביאה אותי לתוצאה הנחמדה הבאה (כרפרנס בלבד):
İmage

תודה!
  הגב
אני בעד. וגם בזכות הדיון המרתק והמאמץ המשותף שהביאו את התוצאה המצויינת הזאת, מגיע לה.
  הגב
טוב. עכשיו, שזה במועמדים לגלריה, אני חושב שיש מקום לעוד כמה דברים (למרות שאני יוצא די נודניק)
- כן תשנה את החומר של הספה. הוא לא מספיק ריאליסטי.
- תזיז את השידה קצת ימינה
- תוריד את הכדור מהשטיח
- שים תמונה יותר מזמינה בטלוויזיה. וגם משהו שלא יסגיר באופן כל כך מובהק שאנחנו לא מישראל.
- גם תמונת החוץ וגם התמונה בטלוויזיה בהירות מדי. יש אפשרות לעשות בחומרים שEmission יהיה 1 בשביל המצלמה אבל יותר בשביל Diffuse, או בכלל חומר אחר. אני חושב שקוראים לזה Light Path
- אני לא יודע אם זה רק אני, אבל אני לא ממש מרוצה מאיך שהמחשב נראה, מבחינת צבעים והמקלדת.
- תגדיל את הרזולוציה (ותוריד את הסמפלים) - הדמייה ממילא צריכה להיות ברזולוציה גבוהה כי מדפיסים אותה בגדול (בדר"כ) בנוסף - רזולוציה גבוהה יותר, פחות רעש. אז תוכל להוריד את כמות הסמפלים.
- אני לא יודע אם יש לך כאלו מנורות בבית, אבל שהם כולם שחורות כך זה לא יפה. אם אתה רוצה להשאיר אותם כמו שהם לפחות תדליק אותם. ותוסיף מסביבם הילה בCompositing.

בכללי עבודה מאוד יפה, אני סתם נודניק...
  הגב
ברשותך קצת תיקוני צבע שאני חושב שיוסיפו.
http://wstaw.org/m/2014/02/19/TrRvD05.png

לגבי הרעש שיש עדין בתמונה אפשר לנסות את הטיפ הבא על הקירות,
אם אתה רוצה את הלינק המקורי לטריק הזה ועם קצת יותר הסברים תוכל למצוא בG+ שלי
http://wstaw.org/m/2014/02/19/z3Mdmyuu.jpeg
  הגב
חחח... TREW, באהבה, אבל זה מזכיר לי את הלקוחות האלה אם הטענות:
"למה זה חשוך? אני רוצה יותר אור... תן לי אור... הכל חשוך מדי... שיהיה מואר, תעשה שיהיה יותר אור..." לא ברוע, רק באהבה.
  הגב
הטריק הזה ייושם מההתחלה, זה מה שיש לי על הקירות.
  הגב
האמת שכן זה קטע כזה, איכשהו זה יותר מוכר.
בכל אופן דעתי היא שזה מתאים לגלריה.
  הגב
התמונה ששיפרת נראת לי יותר מתאימה, חחח בכל מקרה אני לא יודע מה קורה פה עם האישורים והשידרוגים של הגלריה המקורית.
משהו שהתפרסם כאן בכמה חודשיים האחרונים התווסף לגלריה? היא מתעדכנת בכלל?
  הגב
נראה לי שבסופו של דבר זה תלוי בידידנו "מכסח המדפסות". הוא די אחראי על זה ודעתו קובעת בסופו של דבר, אז מה סרג'? מה אתה אומר?

((19.02.2014), 23:54)TREW100 כתב: האמת שכן זה קטע כזה, איכשהו זה יותר מוכר.
בכל אופן דעתי היא שזה מתאים לגלריה.
כאן אני עלול להתדרדר לדיוני פילוסופיה ולהזכיר את ניטשה והפרק שלו מ"כה אמר זרטוסטרא" על היום והלילה, אבל אני לא אכנס לזה, אני רק אצטט את עצמי מצטט מדברי אחד מחכמי התורה: "אשרי האיש היודע את המידה"....
  הגב
הי הי זה לא תלוי בדעתי!... בשביל זה המצאנו את שיטת ההצבעה! Smile.
והייתה תמונה אחת שנכנסה לגלריה שכולם הסכימו עליה (הגיטרה).
ולתמונה הספציפית הזו -
יש לה פוטנציאל להגיע לגלריה אבל יש לי כמה הערות שישר שמתי לב אליהן:

- הכבל של הטלוויזיה לחשמל - הוא עצום והתקע עצמו ענק.
- אם זו ספה מעור - כדאי שיהיה לה איזשהו באמפ של עור, אחרת זה נראה כמו פלסטיק/גומי
- מצטרף לשחר בקשר למחשב - משהו בו פחות אמין - המקשים לא נראים כמו מקלדת מציאותית והחומר של המחשב עצמו נראה יותר כמו פלסטיק של לגו
- קערת הפירות - יש סטורציה ממש גבוהה - התפוחים האדומים ממש בוהקים
- הרצפה עשויה מטקסטורה של עץ, אבל חלקה לגמרי - תן לה קצת באמפ
- התמונה - כל הפריים יחסית בהיר ודווקא התמונה (כמו הפירות) רוויה בצבע שלא קשור לשאר הפריים. במציאות אין כאלה צבעים, צריך לתת לה טיפה פחות טון.
- המנורות שחורות. תן להן יותר שקיפות. מנורות אמורות להעביר תאורה ובשביל זה הן צריכות מקסימום שקיפות (אלא אם הן בצבע, אבל בטוח לא שחור)
עניינים אדריכליים:
- מתחת לשקע יש איזשהו פאנל. הוא גבוה יותר משאר הפאנלים ולא באותו הצבע.
- השידה שעליה עומדת הטלוויזיה - אין שום סיבה שיהיה המשך למשטח כל כך עבה מעל הממיר. צריך סיבה להמשך הזה ואם אין מתחת משהו שימלא אותו בגודל - אף אחד לא היה משלם כסף שיהיה אקסטרה משטח באוויר.
- מצד ימין רואים קטע מבחוץ, למרות שאמור להיות באיזור הזה קיר, כי אנחנו רואים את המשקוף. ובאופן כללי לא קיימות כאלה דלתות זכוכית עצומות, מצופה שיהיה לפחות 2 דלתות הזזה,לינק http://www.panda-windows.com/wp-content/.../3-G21.jpg

לגבי ה"גחליליות", לי זה פחות משנה כי אפשר לשנות את זה בשתי שניות ברמת הפוטושופ. עם זאת, תדליק multi importance sampling, זה יכול לעזור מאוד להיפטר מהן.

ואלה היו ההערות שלי Rolleyes
פריים טוב, אבל לדעתי דורש עוד עבודה. עם זאת אם כולם מסכימים להכניס אותה עכשיו אז בכיף.
  הגב