• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interior Design - Salon Render Scene
זה בסדר, אני מסכים עם רוב הערות...
  הגב
((20.02.2014), 01:59)מכסח המדפסות כתב: הי הי זה לא תלוי בדעתי!... בשביל זה המצאנו את שיטת ההצבעה! Smile.
והייתה תמונה אחת שנכנסה לגלריה שכולם הסכימו עליה (הגיטרה).
ולתמונה הספציפית הזו -
יש לה פוטנציאל להגיע לגלריה אבל יש לי כמה הערות שישר שמתי לב אליהן:

- הכבל של הטלוויזיה לחשמל - הוא עצום והתקע עצמו ענק.
- אם זו ספה מעור - כדאי שיהיה לה איזשהו באמפ של עור, אחרת זה נראה כמו פלסטיק/גומי
- מצטרף לשחר בקשר למחשב - משהו בו פחות אמין - המקשים לא נראים כמו מקלדת מציאותית והחומר של המחשב עצמו נראה יותר כמו פלסטיק של לגו
- קערת הפירות - יש סטורציה ממש גבוהה - התפוחים האדומים ממש בוהקים
- הרצפה עשויה מטקסטורה של עץ, אבל חלקה לגמרי - תן לה קצת באמפ
- התמונה - כל הפריים יחסית בהיר ודווקא התמונה (כמו הפירות) רוויה בצבע שלא קשור לשאר הפריים. במציאות אין כאלה צבעים, צריך לתת לה טיפה פחות טון.
- המנורות שחורות. תן להן יותר שקיפות. מנורות אמורות להעביר תאורה ובשביל זה הן צריכות מקסימום שקיפות (אלא אם הן בצבע, אבל בטוח לא שחור)
עניינים אדריכליים:
- מתחת לשקע יש איזשהו פאנל. הוא גבוה יותר משאר הפאנלים ולא באותו הצבע.
- השידה שעליה עומדת הטלוויזיה - אין שום סיבה שיהיה המשך למשטח כל כך עבה מעל הממיר. צריך סיבה להמשך הזה ואם אין מתחת משהו שימלא אותו בגודל - אף אחד לא היה משלם כסף שיהיה אקסטרה משטח באוויר.
- מצד ימין רואים קטע מבחוץ, למרות שאמור להיות באיזור הזה קיר, כי אנחנו רואים את המשקוף. ובאופן כללי לא קיימות כאלה דלתות זכוכית עצומות, מצופה שיהיה לפחות 2 דלתות הזזה,לינק http://www.panda-windows.com/wp-content/.../3-G21.jpg

לגבי ה"גחליליות", לי זה פחות משנה כי אפשר לשנות את זה בשתי שניות ברמת הפוטושופ. עם זאת, תדליק multi importance sampling, זה יכול לעזור מאוד להיפטר מהן.

ואלה היו ההערות שלי Rolleyes
פריים טוב, אבל לדעתי דורש עוד עבודה. עם זאת אם כולם מסכימים להכניס אותה עכשיו אז בכיף.

איתגרת אותי, אני הולך לעבוד על זה היום.
יום טוב.
  הגב
אגב, עוד טיפ. משהו שעליתי עליו לא מזמן אחרי כמה ניסויים.
את התמונה של הנוף בחוץ שנשרפת - תתקן את השריפה בצורה כזו:
https://drive.google.com/file/d/0B-3wta1...sp=sharing
בסך הכל שתי תמונות דיפיוז רגילות ואור שמש בעוצמה של 45, התמונה השמאלית נשרפת למדי. בחומר של התמונה הימינית פשוט העליתי את הערך של הGAMMA , הוספתי עןד צומת של HUE SATURATION איתה אפשר להכהות את התמונה אפילו יותר וגם לפצות על יותר מדי רוויה של צבע.
  הגב
טוב אז סיימתי את כל התיקונים שדיברתם עליהם, צריך לרנדר איכות עכשיו, אז אולי היום בערב אני אעלה או מחר..!
  הגב
İmage

עכשיו אני שם לב לספא שהbump לא הספיק, והמנורות משהו בהם מעצבן.
לגבי העיניין של הפאנל למטה זה רק נראה ככה מהזווית של המצלמה הפאנל הוא בדיוק באותו גובה בכל החדר.
  הגב
המחשב נראה מצויין. הספה... כן החומר שלה לא משכנע... פלסטיקי מדי.
הויטרינה טובה.
המנורות לא עובדות, זה נראה מוזר החומר הזה....
הנוף בחוץ עכשיו הרבה יותר טוב, תנסה להוריד לו רוויה קצת בצבע...
עדיין יש את החלק הבולט הזה בכוננית מעל הDVD, אחרי שמכסח המדפסות הצביע על זה, זה באמת קצת מפריע...
אולי תסדר את התפוחים בסדר קצת שונה, יותר רנדומלי כזה... כמו ערימה, הם מסודרים נכון כמו שעלול לקרות לפעמים, אבל אפשר לתת להם סדר שונה, קצת יותר ייצוגי..
  הגב
תקשיב, תדליק את המנורות ותשחק עם הcompositor
ותסדר את רווית הצבע בחלון ובטלוויזיה
  הגב
דווקא אני יותר אהבתי את המנורות הישנות...
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
  הגב
גירסה אחרונה, עם כל התיקונים..
זה התרנדר לו בכיף בגירסה הניסיונית האחרונה של בלנדר..
חסכתי בערך 3 שעות רנדר. 1500 סאמפלים ב 3 שעות.
פשוט מדהים איך שזה נראה, אני התלהבתי.

İmage
  הגב
מצוין!
נשארו לי שתי הערות עיקריות בעקבות השינויים:
- הטקסטורה של הספה נמרחת בכל מני מקומות באופן לא טבעי, ובחיים לא ראיתי ספה מג'ינס...
- תוסיף באמפ עדין מאוד מאוד לדפים של הספרים, עכשיו שהוספת אותם. אחרת זה נראה כמו בלוק לבן.
חוץ מזה זה נראה טוב, אני חושב שבגרסה הבאה כבר יהיה ניתן לעשות הצבעה וזה בדרך ללהיות המועמדת השניה לגלריה מאז שיטת ההצבעה.

בהצלחה!
  הגב