• 1 הצבעות - 5 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תוסף לתיקון בעיית הטקסט.
Bug 
שלום לכולם, לאחר כמה דיונים בו הוזכרה בעיית הכתיבה לTextCurve ועברית, הוצאו 2 דרכים לפתרון הבעיה:
1. אתר שהופך את האותיות - לכניסה
2. הזזת הסמן כל פעם קדימה ולהתקדם אות אות.

לי הפתרונות נראו מצחיקים ומייגעים, נכון זה לא לוקח הרבה זמן להכנס לאתר ולהמיר אבל זה מעצבן שבכלל צריך לצאת מבלנדר.
החלטתי שהלמידה הראשונה שלי בסקריפטים ופייתון לבלנדר תתחיל אתמול בלילה אחרי שראיתי שזה משהו שהוא בר ביצוע די בקלות (ביחס לידיעותיי כאיש תוכנה) והחלטתי שאני אתחיל ללמוד קצת על כל הנושא של כתיבת תוספים לבלנדר.

כל אחד היה יכול לכתוב את זה, מעט ספרות ו API של האתר הרישמי הביאו אותי לרמת ידע מספקת לבניית הסקריפט \ תוסף שאני אישית חושב שאשתמש בו הרבה.

אז אני יסביר על השימוש שלו ולאחר מכן בסוף האשכול אצטרף לכם קישור להורדה שלו.

התקנה:
ההתקנה מאוד פשוטה ומתבצעת בקלות התמונות הבאות ימחישו את "הדרך אל הניצחון":
1.
İmage
בוחרים ב Install for file.
2.
İmage
בוחרים בקבוץ של התוסף
3.
İmage
מאפשריים ושומרים הגדרות משתמש
4.
İmage
זהו הממשק דרכו אתם מגיעים אליו..

אופן השימוש:
פשוט מאוד, מסמנים את הטקסט אותו אתם רוצים להפוך לאחר מכן הולכים ל Object-> reverse text
וזהו הטקסט מתהפך.
**השימוש על אחריותכם בלבד, אין להאשים אותי כאחד שהרס לכם את הסצנה, תעשו בדיקה קודם תראו שהכל בסדר. **

הורדה:
גירסה 0.1: (ישנה גירסה חדשה יותר!)
מעודכן לתאריך: 6.3.2014
שעה: 16:40
הורדה:
לחצו כאן להורדה

גירסה 0.5 (הגירסה המעודכנת ביותר!)
מעודכן לתאריך: 7.3.2014
שעה: 2:33
תיקונים מגירסה קודמת:
1. אפשרות של כתיבה של מולטי שורות (כמה שרק תרצו) כאשר בגירסה הקודמת היה ניתן לרשום רק שורה.
2. אפשרות חזרה אחורה - הסבר: החזרה אחורה היא אותה חזרה אחורה שכולם מכירים (קונטרול Z) נטען כאן שהיא לא עבדה, עברתי על הקוד וסידרתי, אצלי זה עובד כמו שצריך. ההעתמקות היתה יותר על המולטי שורות.

הורדה:
לחצו כאן להורדה
 * ניתן להוריד ע"י כניסה לדף שלי ב GitHub  כאן
תעשו חיים, מקווה שזה יועיל לכם במשהו!

תודהSmile
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
יפה מאוד, עובד מצויין.
עכשיו כמובן לשאלה המאוד צפוייה - אין אפשרות שמראש הוא יכתוב לי מימין לשמאל?
עכשיו תוכל להרגיש איך מרגישים בטח המפתחים של בלנדר עם המיליון שאלות, מענות וטענות שבטח מציפים אותם...
גם לי יש שאלה:
(מצטער לא קשורהSmile)
באיזה הפצה אתה משתמש?
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
İmage
גאוני!
איזה כיף לכתוב עכשיו בעברית.
עכשיו נחכה רק לתיקון עמוק יותר בבלנדר בלי צורך בתוסף.
((06.03.2014), 18:42)BigMouse כתב: יפה מאוד, עובד מצויין.
עכשיו כמובן לשאלה המאוד צפוייה - אין אפשרות שמראש הוא יכתוב לי מימין לשמאל?
עכשיו תוכל להרגיש איך מרגישים בטח המפתחים של בלנדר עם המיליון שאלות, מענות וטענות שבטח מציפים אותם...

((06.03.2014), 18:46)דניאל שריד כתב: גם לי יש שאלה:
(מצטער לא קשורהSmile)
באיזה הפצה אתה משתמש?

בעיקרון כרגע אין אפשרות, זה ממש עמוק בקוד (לפי בדיקות שעשיתי לפני שהחלטתי להשתמש באלטרנטיבה זו) ולכן כרגע אי אפשר. אבל אני עוד יעבוד על זה כשיהיה לי יותר זמן.

דניאל, אני משתמש בהפצה 269.11 > בלינוקס ההפצות מתעדכנות לי כל הזמן, אני עובד כל הזמן עם svn , גראסות בדיקה כאלו. הפי'צר יעבוד לך תמיד, פשוט בהגדרות הקוד ובכדי שהקוד יהיה לפי הוראות כתיבה רישמיות של אגודת בלנדר, היתי חייב לציין גירסה, ולא ידעתי בדיוק מה לציין אז שמתי את מה שאני עובד איתה כרגע.
אוקי התוסף פשוט וגאוני שלקחתי אותו לסיבוב מעמיק יותר בבלנדר.
מצאתי לעת עתה 2 באגים
1. התוסף עובד מעולה כשיש שורה אחת, כשיש כמה שורות הסדר של השורות מתהפך, הנה קובץ שממחיש את הבעיה, חלק מהאובייקטים מומרים למש כדי שלא יהיו בעיות של חוסר פונט...

2. אוקי אז ראינו שיש בעיה עם השורות שהוספנו והפעלנו עליהם את התוסף, התוצאה שקיבלנו לא ממש היתה טובה ואנו רוצים לעשות Ctrl Z בשביל לחזור אחורה, Ctrl Z והופ נעלם האובייקט, לפי החשבון שלי הוא אמור לחזור רק צעד אחד אחורה.

http://www.pasteall.org/blend/27345
עובד על הבאגים קצת עכשיו, מחר לא יהיה לי זמן אז אם אני אסיים היום אעדכן.
כל הכבוד!!!! מאד שימושי במיוחד לאור העובדה שניתן להעתיק טקסט ואז להפוך אותו.

אני ממליץ לך לפרסם את התוסף גם כאן:
http://blenderaddonlist.blogspot.co.il/search/label/ALL
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט