• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בניית פרוייקט משותף - בסיס
כל הקבצים נמצאים אצלי גם בתיקית דרייב במחשב. בגלל זה אני חושב שצריך חשבון גוגל משותף כי העדכון בתיקית דרייב במחשב נעשה לפי החשבון גוגל. ראיתי למשל שכל עוד אתה לא מחובר לחשבון גוגל שלך התיקיה לא מתעדכנת.
הוספתי את שמי
בבקשה תגיד שזה עבד!
סורי אחי, לא עבד. השינוי שלך לא נשמר אצלי בכלל, גם לא בתיקיית רשת, כלומר השינוי קיים אצלך בלבד. לפיכך, אני משוכנע שכדי שזה יעבוד שנינו חייבים להיות מחוברים עם אותו חשבון. לך יש חשבון גוגל שלך? מן הסתם כן אני משער. ואני יודע כבר שלעבוד עם שני חשבונות גוגל שונים עם הדרייב מותקן על המחשב, זה לגמרי לגמרי לא נוח ועושה בלאגן. חשבון SKYDRIVE של מיקרוסופט יש לך? עכשיו זה נקרא ONEDRIVE. אני לא משתמש בו כמעט בכלל, אני התחברתי עם החשבון גוגל אליו. אבל מה אני אומר? אם אתה לא ממש משתמש בONEDRIVE, אפשר לפתוח חשבון על שם בלנדר ישראל ולכל מי שמעוניין תהיה גישה אליו, עם שם משתמש וסיסמא משותפת לכולם וכך אף אחד לא יעשה בלאגן עם הגוגל דרייב האישי שלו - יהיה גוגל דרייב לשימוש אישי וONEDRIVE לשימוש הקהילה, סתם עניין של נוחות.
שחר, השם שלך התווסף בסבבה.

אין צורך להיות מחובר עם אותו חשבון, רק לדאוג שהתיקייה תתווסף לכונן ולא תישאר רק במצב שיתוף (ותישאר בענן בלבד)

BigMouse, תנסה שוב.
זה המייל שלי yanivg101 בג'ימייל, אם לא מצליח לך עדיין שלח לי הודעה בצ'אט, אנסה לעזור עד כמה שניתן.

(כנ"ל למי שניסה ולא הצליח)
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
אם מנסים לעשות את הרשימה הזאת, אפשר להוסיף מייל של כל אחד. כי כל פעם אנשים כותבים את המייל שלהם שוב ושוב...

אם זה עבד עם קובץ טקסט בואו ננסה עם קובץ blend
שכל אחד יוסיף מה שבא לו, העיקר לבדוק שזה עובד.
תנסו להוסיף קבצי Blend לספריה, העיקר לא לפוצץ אותה (ובטח לא לשמור קבצי blend עם cashe בפנים)

יניב גרשוני | תלתיסט
הוספתי משהו
בקובץ הזה כל אחד צריך להוסיף קובייה בצבע שהוא הכי אוהב
הוספתי משהו נחמד...

יניב גרשוני | תלתיסט
אני לא רואה את זה Sad
טוב, עשיתי כמה ניסויים. הקובץ טקסט משום מה נפתח לי עם סימני שאלה במקום אותיות, כמו שרואים בקובץ GDOC. אבל זה לא משנה, הוספתי קוביה ירוקה בקובץ BLEND, רואים?