• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רנדר זמן אמת\מהיר שמשלב cycles+blender internal
שלום לכולם, אנחנו חדשים בפורום, אז קודם כל היי.

דבר שני, רצינו לשתף פיתוח קטן שאנחנו מפתחים בבלנדר.
רנדר מהיר המגיע כמעט לזמן אמת המשלב יכולות של בלנדר רנדר וסייקלז רנדר.
זה דמו טכני (בלי קריאייטיב בכלל):

הרעיון הוא לקחת פאסים מהירים מכל רנדר ולחבר אותם יחד כמובן עם שילוב קומפוזיטינג נכון בבלנדר.

דוגמה אחת פה היא שימוש בריפלקשן אמיתי של סייקלז שמתרנדר מאוד מהר.
הרנדר שבסרט פה לקח מספר שניות בודדות.

זה עדיין כמובן בשלבי פיתוח ושיפור.

המשך ערב טוב!
Volcano-s.com
ואוו נשמע מעניין ביותר
מה אנו רואים פה סטודיו נוסף שמשתמש בבלנדר?
:-)

נשמח לעדכונים בקשר לפרויקט.
כן, אני בעצם באופן אישי התחלתי לעבוד בבלנדר לפני כ3-4 שנים ומקצועית לפני כשנתיים.
מאז לא חזרנו לאחרות יותר מדיי Smile

תוכלו להציץ בוימאו שלנו, דרך האתר, אחוז ניכר מהעבודות נעשו בבלנדר, חלק קטן באפטר ועוד חלק קטן במקס (לפני המעבר).

אנחנו בקרוב נוציא טוטוריאל בנושא ומיני סייט בתוך האתר שלנו המסבירים את האופציות שקיימות כבר היום בבלנדר ואף אחד לא משתמש בהן Smile.

בלי קשר, בבוא הזמן, נשתף כמובן את הסקריפטים שניצור ליעול התהליך.
וואו! כמה שניות בודדות זה יותר מהיר מזמן אמת. והתוצאות מדהימות! אין לי מושג איך אתם עושים את זה אבל ממש ממש מרשים! לדעתי כדאי לכם להציג את זה בפורומים יותר מפורסמים, נורא יאהבו את זה.
ברוכים הבאים!
וואו! איזה כניסה דפקתם!
נשמח לשמוע עוד, נשמע ממש מענין.
עברתי על הסרטונים בVimeo ואני מכיר אותם
הסרטונים עלו ממש לאחרונה לVimeo
יכול להיות שאתם עושים לעצמכם מיתווג מחדש?
ברוכים הבאים לפורום, סוף סוף אתם פה!!!
רק שאלה, האם השתמשתם ב-bake כי לא הצלחתי להבין את התועלת מהשימוש ב-BI עדיין, למרות שעכשיו תוך כדי שאני כותב אני מבין שלפי הסרטון שפרסמו פעם ב-CGCOOKIE לגבי הסרת רעשים, יש שם כמה Passים שבהחלט אפשר לעשות עם BI וכנראה שגם יותר מהר.

בכיוון??
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
אני חושב שמה שהם עשו זה לשלב סצנות בקומפוזיטור, בעוד שBI מרנדר מהר מאוד מודלים הוא נופל עם רפלקטיביות, הרעיון הוא לרנדר את אותו מודל בBI ובסייקלס כשBI עושה את רוב העבודה וסייקלס מוציא רק חומרי השלמה כמו במקרה שלנו רפלקטיביות.

עוד חומר על הרעיון תמצא פה
בכל אופן זאת ההשארה שלי
http://www.blendernation.com/2014/03/18/...hnologies/
שלום לכולם, סליחה על התגובה המאוחרת.
דבר ראשון פרסמנו בעוד מקומות כגון blendernation:
http://www.blendernation.com/2014/03/18/...hnologies/

בקשר לחברה שלנו, אכן זאת חברה שעוברת מיתוג מחדש, חברה שעברה פיצול לשתי חברות עם הכוונות שונות במקצת.

תוכלו באמת לראות עבודות נוספות שלנו בדף הווימאו ובדף הפייסבוק וכמובן באתר:
http://www.volcano-s.com

בקשר לדרך הפעולה.

בעצם כרגע הרעיון הוא ללחוץ פעם אחת רנדר כאשר הלחיצה בעצם מרנדרת גם פאסים מסייקלז וגם פאסים מBL (או לחילופין אפילו opengl)
ובעצם שהכל יורכב באמת בcompositor כמו שכבר נאמר כאן.

אנחנו כרגע עוד בוחנים אופציות ל"זירוז" תהליכים וזמני רנדר ומנסים למצוא עוד פתרונות שהרנדר המשולב יכול לפתור.
למשל, אולי לזרז גם פאסים כגון SSS וכדומה.

הרעיון הוא ליצור פיתרון כללי שכלול בסקריפט אחד שיודע להרכיב את התמונה הכי מהירה משני הרנדרים יחד.
כרגע מדובר במערכת check boxes פשוטה שברגע שלמשל נסמן refections הסקריפט יוסיף אוטומטית פאס reflection עם הטקסטורות הנכונות לאובייקטים הנכונים וישלב אותם אוטומטית בקומפוזיטור.

האתגרים פה לא פשוטים מאחר והסקריפט צריך "להבין" איזה אובייקט אמור לקבל את הreflection ואיזה לא, בתהליך לא מסורבל.
כמובן כנ"ל באשר לשאר הפאסים.

בעוד מספר שבועות נשחרר מעט חומר למיני-סייט שיהיה תחת הכתובת הראשית של האתר שלנו, זה לא יהיה בלוג של פיתוח אלא קצת מידע על התהליך אותו אנו עושים ואולי גם מדריך קטן איך אפשר לעשות זאת גם ללא הסקריפט.

את הדיונים אנחנו נמשיך לעשות בפורומים ונשמח לשמוע כמובן תגובות עליהם ובכך בעצם לשפר את הסקריפט שניצור על מנת שישרת בצורה טובה יותר את כולנו.

שיהיה שבוע טוב!

Volcano-Studios