• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תחרות נושאת פרס כספי! [כנסו לפרטים]
אמממ....
אבל אני לא מבין שום דבר בהנדסת מערכות, ואני יכול רק למדל לך משהו שיראה מגניב...
((09.04.2014), 17:50)'שחר הר-שוב' כתב: אמממ....
אבל אני לא מבין שום דבר בהנדסת מערכות, ואני יכול רק למדל לך משהו שיראה מגניב...

בשביל זה נתתי לך קישורים למודלים מוכנים של הדבר הזה והסברתי איך למצוא חומר ותמונות שאיתן תוכל למדל משהו מציאותי. אתה יכול לקחת מודלים של מנועים ופרופלורים ואת הגוף למדל לבד.

וכל זה רק כדי לחסוך את הזמן של איך למדל פרופלור והאים הוא לא גדול מידי וכו'

"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
ואי אפשר להפעיל קצת חוש אומנותי?... İmage
אפשר!

טוב, הורדתי מודל בפורמט step, המרתי אותו עם תוכנת Freecad ל-vrml (הדרך היחידה מסתבר לקבל כל חלק בנפרד) וישבתי למחוק את כל החלקים הכפולים, לגרום לכל החלקים הזהים לשתף את אותו ObData (כלומר כאשר אני משנה אחד במצב עריכה, כל השאר מתעדכנים אוטומטית, זה כמו שמשכפלים אובייקט עם Alt+D), לאחר מכן לקחתי אובייקט אובייקט ומחקתי את כל הקודקודים הכפולים, מחקתי את כל הקודקודים שלא מוסיפים מידע נחוץ (Limted Disolves בזוית של מעלה 1 בלבד), תיקון של כל אובייקט שעדיין נתן שגיאות וזה מה שיצא בינתיים:
İmage
נכון, המודל הזה טכני להחריד ויש הרבה מה לשפר בו ולהפוך אותו למשהו שיווקי אבל זו ההתחלה בתקווה שאחרים יקבלו חשק לשבת על זה.

בהצלחה לכולם! İmage

יניב גרשוני | תלתיסט
"טכני להחריד" - אכן.
אבל מה שעצוב שבמקום לשבת על להכין משהו מגניב ישבת על להמיר את כל החלקים לבלנדר ולסדר את מה שצריך.
((11.04.2014), 14:10)'שחר הר-שוב' כתב: "טכני להחריד" - אכן.
אבל מה שעצוב שבמקום לשבת על להכין משהו מגניב ישבת על להמיר את כל החלקים לבלנדר ולסדר את מה שצריך.

2 מטרות יש לי בזה:
1. להציג איזשהו משהו התחלתי כדי שהנושא יזוז לכיוון הביצועי ויצא מדיבורים תיאורתיים וכו'.
2. ליצור מודל שיכיל את כל החלקים הבסיסיים שקיימים בכל Quadcopter בפורמט שנוח לעבודה בבלנדר ובק"מ אמיתי כך שתהיה לי אפשרות אח"כ למדל את מה שאני רוצה ולהשתמש בחלק מהדברים ולא ליצור משהו מאפס "יצירתי" שלא מגרד את המציאות ויראה כמשהו חלומי סופר ולא בר ביצוע.
אפשר לעשות אנימציה בפלאש, לגזור תמונות מהאינטרנט ולהראות על בערך את הקונספט, בשביל זה יש פוטושופ ופלאש למקרה שממש רוצים אנימציה. אין צורך בבלנדר אם זה מה שרוצים.

אבל...
אני מציע שתעבור למישור המעשי ותציג גם דברים, אפילו סקיצות וצילום מסך ולא בשביל התחרות אלא כדי ללבות את האש שכולם יידבקו בוירוס... חחח İmage

(אגב, זה היה תרגול מעולה בלתקן מש עם מקש J וכל נושא ה-disolves מבלי ליצור ו/או למחוק פייסים קיימים, זה סופר שימושי למידול מדוייק)

יניב גרשוני | תלתיסט
הבנתי.
אם כן, אני אציג את התכנון שלי: (כל הזכויות שמורות!!)
İmage
אני קורא לזה Quadcopter Package Mailer
או בקיצור: QPM

דרך אגב, גם לי יש מטרה, וזה לגרום לאנשים בפורום לעבוד ביחד, לכן הצטרפתי לדניאל ואנחנו עובדים על זה ביחד.

מגניב ביותר! מצפה לראות התקדמות!

האמת שכמעט כל השבוע לא הייתי בבית, אז לא יצא לי להתקדם, וגם לדניאל לא היה זמן.
אבל, כן, גם אני כבר מפנטז על איך שזה יראה...