• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עבודות לסרגל
המשך מאשכול:
http://forum.blender.org.il/showthread.p...9&pid=6115

פעור פה - ON
İmage

עובר לכותרת...
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
יניב, אני מסכים שהפרוייקט שלו נראה ממש מגניב, אבל אם הבנתי אותו נכון, הוא עדיין לא גמור. בכותרת צריך לפרסם רק עבודות סופיות.
((19.04.2014), 17:42)'שחר הר-שוב' כתב: יניב, אני מסכים שהפרוייקט שלו נראה ממש מגניב, אבל אם הבנתי אותו נכון, הוא עדיין לא גמור. בכותרת צריך לפרסם רק עבודות סופיות.

ה"לא גמור" שלו מבחינתי עבר ויכול בהחלט לייצג.
ונהפוכו, זה עוד מוסיף קרדיט שזו לא כל העבודה...

בשורה התחתונה, כל עבודה שגורמת למי לצופה מהצד לומר עליה "וואו!!!" זה עובר.
ברגע שנגיע למצב שיהיו הרבה עבודות שאומרים עליהם "וואו!!" ונצטרך עוד קריטריונים כדי לבחור, כמובן שנסנן יותר.

אתה מוזמן להעלות עבודות כדי שנרענן את הסרגל. İmage

יניב גרשוני | תלתיסט
אבל אתה חייב להוריד את הקליע עם העשן הסגול. לא רק שזאת עבודה לא סופית, זה בכלל test.
אם אתה מחפש עבודות ברמה גבוהה כדאי לך לקחת מהפורום של "מועמדים לגלריית האתר"

((20.04.2014), 13:32)'שחר הר-שוב' כתב: אבל אתה חייב להוריד את הקליע עם העשן הסגול. לא רק שזאת עבודה לא סופית, זה בכלל test.
אם אתה מחפש עבודות ברמה גבוהה כדאי לך לקחת מהפורום של "מועמדים לגלריית האתר"

זה היה חלק מניסיון לשים סרטון וידאו, נכון לעכשיו הסדר הוא שעבודות חדשות נכנסות מצד שמאל ויוצאות מצד ימין כך שמי שיעלה עבודה ידחוק אותה החוצה.

אני לא מחפש לקחת עבודות ישנות ולשים אותם בסרגל, אין לי בעיה לשים שם עבודות שלי וכו'. המטרה היא לפרסם עבודות ולעודד יצירת עבודות חדשות.

עדיין מחכה לעבודות חדשות... İmage

עדכון: הוספתי תמונה, אבל עדיין מחפש חדשות...

יניב גרשוני | תלתיסט
ממ... עדיין יש לי תחושה שהעבודות שיש שם עכשיו לא מייצגות. כלומר, היו בפורום עבודות הרבה יותר טובות. 
שחר הר-שוב\ dateline='\'1397999714' כתב: ממ... עדיין יש לי תחושה שהעבודות שיש שם עכשיו לא מייצגות. כלומר, היו בפורום עבודות הרבה יותר טובות. 

סיכום
מטרות הסרגל:
1. להרשים את מי שבא מבחוץ.
2. לדרבן אנשים לעשות עבודות.

קריטריונים לכניסת עבודות לסרגל:
1. לא ישנות (חדש = עבודה שתאריך הפרסום שלה בפורום יותר מהעבודה האחרונה שבסרגל).
2. נראות טוב ומרשימות.
3. מראות מה בלנדר מסוגלת לעשות.

אין מטרה לקחת עבודות ישנות ולהריץ אותם בסרגל כדי לקשט את האתר. אם הסרגל "תקוע" על אותם תמונות זה רק בגלל שאין חדשות, זה בכוונה כדי לתת מוטיבציה לעשות עבודות!

ושוב, אלו הם קווים מנחים ולא כללי ברזל, המטרות הן החשובות.

וגם אם הכללים נראים נוקשים ו/או מעצבנים ו/או פוגעים ו/או וכו' אני מציע בכל הרצינות לקחת את זה בתור אתגר, קושי שמאלץ לפתח רמה גבוהה וכד'. İmage

חג שמח לכולם!

İmage

יניב גרשוני | תלתיסט

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים