• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סידור ה"אשקולות" בפורום
לא הבנתי.
איך אתה בוחר מה לשים בספריה ומה לא?
אולי מה שצריך זה מנוע חיפוש יותר טוב. אפשר להשתמש בגוגל כדי לחפש משהו באתר מסויים, ואני חושב שיש גם אפליקצייה לHDML שעושה את זה. 
((05.05.2014), 06:42)שחר הר-שוב כתב: לא הבנתי.
איך אתה בוחר מה לשים בספריה ומה לא?
אולי מה שצריך זה מנוע חיפוש יותר טוב. אפשר להשתמש בגוגל כדי לחפש משהו באתר מסויים, ואני חושב שיש גם אפליקצייה לHDML שעושה את זה. 
העליתי לפורום הרבה תמונות וקבצים שמדגימים איך עושים דברים מסויימים. כדי לחפש אותם צריך לשוטט בפורום או לחפש בפורום בעזרת גוגל (לא מסובך).

הרעיון שלי הוא לשים את כל הקבצים והתמונות בצורה מסודרת כולל ההסבר בספריה פיזית אצלי במחשב ולשתף אותה כך שלפי שם הספריה אפשר לדעת מה צריך להיות שם.

זה בא כדי שמי שיש לו שאלה יכול לפני שהוא פותח אשכול לבדוק בקלות אם יש תשובה במקום מרוכז ללא חיפושים ושיטוטים.
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
האמת היא שכל כך הרבה טיפים ורעיונות טובים והסברים יפים כבר הופיעו בפורום והם באמת קצת הולכים לאיבוד כעבור זמן... אם הייתה אפשרות לרכז את כל החומר בצורה מרוכזת ויעילה ובאמת להגשים את החזון של אוסף מדריכי בלנדר מלא ומרוכז זה היה מופלא... אבל כמובן זה דורש את המשאב היקר מכל והכל כך לא זמין - זמן.
אני צריך עכשיו חודש פנוי, בלי עבודה, בלי טרדות יומיום רק כדי לשבת ולכתוב את כל המדריכים שאני כבר מזמן רוצה לעשות...
לא צריך להשקיע זמן בשביל זה. אם עושים את זה נכון, זה הולך אוטומטית. צריך להגיע למצב שבו יהיה אפשר לשאול שאלה וגוגל יחפש את התשובה בתוך האתר. אני לא חושב שקשה לעשות את זה ויש קוד לHDML שעושה את זה.
כדי לחפש עם גוגל באתר כל מה שצריך לעשות זה לכתוב בגוגל:
İmageהבעיה בשיטה הזו שצריך לנחש באיזה מילים השתמשו כדי להסביר את הנושא, ויותר מזה, יכול להיות מצב שבו מקבלים הרבה מאד תוצאות במידה והמילה המחפשים מאד פופולרית ורוב התוצאות לא עוזרות.

ברגע שיש "תוכן עניינים" לדברים שכבר פורסמו (שאני פרסמתי, זה מה שאני יכול לעשות כרגע) אז אפשר בקלות לחפש בו רק ע"י גלילת הדף.

עוד יתרון הוא שכל מי שרוצה להעתיק את כל הספריה לעצמו יכול לעשות זאת (בדומה למה שעשינו כאן פעם) וכך תהיה לו גישה פיזית לקבצים מבלי שיהיה לו צורך להוריד אותם כל פעם.
וכמובן שכל אחד יוכל לקשר ישירות לקבצים ולקחת חומרים, מודלים וכו' בצורה ישירה.

כרגע אני צריך פשוט לעבור על כל הפורום ולרכז לי את כל מה שפרסמתי וכתבתי וכו', התמונות המקוריות עדיין נמצאים אצלי ואני מקווה לסיים זאת בקרוב.

למי שעדיין לא הבין מדובר בלינק לספריה בגוגל דרייב שמכילה קבצי בלנדר לפני נושאים + תמונות הסבר + קבצי טקסט עם ההסבר ולינק לפורום.

יניב גרשוני | תלתיסט
((06.05.2014), 00:40)יניב כתב: כרגע אני צריך פשוט לעבור על כל הפורום ולרכז לי את כל מה שפרסמתי וכתבתי וכו', התמונות המקוריות עדיין נמצאים אצלי ואני מקווה לסיים זאת בקרוב.

פשוט לעבור על כל הפורום. אני לא מאמין שתמצא זמן לעשות את זה, ושיהיה לך כוח בכלל. אל תשכח שהמידע בפורום מטבעו רק גדל. 
((06.05.2014), 10:58)שחר הר-שוב כתב:
((06.05.2014), 00:40)יניב כתב: כרגע אני צריך פשוט לעבור על כל הפורום ולרכז לי את כל מה שפרסמתי וכתבתי וכו', התמונות המקוריות עדיין נמצאים אצלי ואני מקווה לסיים זאת בקרוב.

פשוט לעבור על כל הפורום. אני לא מאמין שתמצא זמן לעשות את זה, ושיהיה לך כוח בכלל. אל תשכח שהמידע בפורום מטבעו רק גדל. 
נכון, אבל בעיקרון אני צריך רק לחפש את הפוסטים שלי כדי לארגן את מה שיש לי גם ככה במחשב.
אני לא זוכר שהעלו הרבה קבצי בלנד לצורך הדגמה ועזרה, אולי אפילו לא העלו בכלל.

יניב גרשוני | תלתיסט
אתה העלתה...
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...