• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cycles interior scene
התמונה העדכנית:
İmage

הי,
פעם ראשונה שאני עושה עיצוב פנים,
אשמח לחוות דעת, בינתיים אין חומרים,
השטיח יצא לי "מעפן", אולי במקום שולחן קפה או משוWink

İmage
בברכה, אוהד.
השטיח נראה נוקשה מידי, הספא דווקא נראת נחמד, לרות שיש שם פס לא מוסבר כ"כ.
הטלויזיה יותר מידי נכנסת פנימה ומאוד סימטרית, והיא יושבת על משהו שנראה לא פרופורציונלי ומעט מצחיק.
מבחינת החדר, נראה יפה ,אני חושב שאפשר לעשות אחלה סצנה.
תאורה יפה מאוד.

הייתי ממליץ לעשות את האור של השמש טיפה צהוב ולהוסיף HDRI בתור תאורת העולם. 
תסדר את הדבר הזה שהמסך יושב עליו, הוא קצת בקצה וכמו שבנימין אמר בקיצור זה נראה טיפה עקום. 
בקשר לשטיח. תעשה אותו מחדש. אני ממליץ שתעשה משטח ישר עם חלקיקים כדי שיהיה מן פרווה לשטיח. 
((04.05.2014), 01:52)Benjamin כתב: השטיח נראה נוקשה מידי, הספא דווקא נראת נחמד, לרות שיש שם פס לא מוסבר כ"כ.
הטלויזיה יותר מידי נכנסת פנימה ומאוד סימטרית, והיא יושבת על משהו שנראה לא פרופורציונלי ומעט מצחיק.
מבחינת החדר, נראה יפה ,אני חושב שאפשר לעשות אחלה סצנה.

((04.05.2014), 10:20)שחר הר-שוב כתב: תאורה יפה מאוד.

הייתי ממליץ לעשות את האור של השמש טיפה צהוב ולהוסיף HDRI בתור תאורת העולם. 
תסדר את הדבר הזה שהמסך יושב עליו, הוא קצת בקצה וכמו שבנימין אמר בקיצור זה נראה טיפה עקום. 
בקשר לשטיח. תעשה אותו מחדש. אני ממליץ שתעשה משטח ישר עם חלקיקים כדי שיהיה מן פרווה לשטיח. 
תודה על התגובותSmile
שיפרתי את הסטנד של הטלויזיה ומידלתי שולחן במקום השטיח:
İmage
יש עוד הערות לפני חומרים?
בברכה, אוהד.
יפה!
תצמיד את השולחן של הטלוויזיה לקיר ותיישר אותו. תיישר גם כן את השולחן שתכננת לשים ליד הספה לפי הקיר והשולחן של הטלוויזיה. אם זה היה הבית שלי הייתי מסדר את הרהיטים יותר ישר.
מה שאמרתי לך לגבי התאורה עדיין לא רואים את זה: האור הישיר צריך להיראות טיפה צהוב והצל טיפה כחול. תסתכל על דברים לבנים באור השמש ואתה תראה על מה אני מדבר. אם כבר מדברים על התאורה הצל חד מדי, תעשה שהוא יהיה טיפה רך. לא יותר מדי כי זה אור שמש ישיר. 
אהבתי את הספרים.
כדאי להוסיף עוד רהיט מימין לארון הספרים כדי להשלים את התמונה. למשל: מתלה כובעים/מעילים, ארון בגדים, תמונה על הקיר...

נראה טוב! תמשיך לעבוד.
אוהד, מתחיל להראות ממש טוב.
כמה הערות:
1. הרגלים של הספא לא נראות כמו רגלים, זה יותר נראה כמו קוביות כאלו כאילו השויבו את הספא על קרשים.
2. הטלויזיה עדין יותר מידי עמוקה, אני אסביר יותר טוב הפעם: לך לטלויזיה שיש לך בבית תראה את ההפרשי עומק בין המסך לפלסטיק של הטלויזיה ותבין על מה אני מדבר. השאר נראה יפה.
תודה רבה על הערות,
הנה רנדר עם חומרים והכל:

אשמח לתגובות והערות/הארותBig Grinİmage
בברכה, אוהד.
יפה מאוד!
בקשר לצבעים - תחשוב שוב על הצבע הירוק המזוויע הזה, אולי כדאי לנסות גוון אחר.
בקשר לריאליסטיות - אתה חייב להיכנס לפרטים. תסתכל על ספה אמיתית ועל שולחן אמיתי. תראי איזה טקסטורות יש להם ואיזה פרטים שבדר"כ לא היית שם לב אליהם. 
הסצנה יפה אבל כרגע היא נראית מאוד סוריאליסטית. 
בקשר לתאורה - אתה משתמש בHDRI?
לדעתי סצנה יפיפה! שפו!

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים