• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המועמדת החדשה
אחרי גל תשבוחות חסר תקדים החלטתי להעלות אותה כמועמדת אחרי מקצה שיפורים.
והרי היא לפניכם:

İmage

רנדר בבלנדר אינטרנל, 10 דקות רינדור.
מטורף, אין לי הערות, היא יושבת כבר יומים על הדסקטופ שלי להנאתי..
מסכים. עבודה מדהימה!

אבל אני עדיין מרגיש צורך להיות מאוד קטנוני...
1. קצת פחות סלסולים בעשבים שתלויים.
2. העשבים שתלויים לא יוצאים מתוך העץ. הם אמורים להיות מלופפים עליו. ואולם, אין שום עשבים מעל...
3. תוסיף קצת אבנים על האדמה. (כחלקיקים). הטקסטורה ששמת לא מספיק ריאליסטית.
4. יש שורשים עבים שיוצאים מתוך המיים. אבל מאיפה הם באו? הרי השורשים הקרובים של העץ נראים כל כך דקים... אם תעבה אחד מהם ותשנה את כיוונו לכיוון המתאים זה יכול להיות טוב. אם כבר מדברים אז השורש מימין לא ברור בכלל מאיפה הגיע.
5. תיצור טיפה אובך גם מקדימה. צריך שיהיה יותר מאחורה, אבל החלק הקדמי בהיר מדי ולא נותן את התחושה שהחלקים האחוריים נותנים. 

שוב, אתה לא חייב להתייחס להכל. אבל אני ממליץ לך להשקיע בעבודה הזאת, כי שוב, זה נראה ממש טוב!
תודה על תגובות.
שחר, תודה על הקטנוניות... Wink
מסכים לגבי הסלסולים.
בעצם העשבים האלה נקראים חזזיות, זהו סוג של טחב או אזוב, הדברים האלה צומחים על עצים מתים בחלק התחתון של הענפים- במקום שמצטברת בו לחות, לכן זה כן נכון שהן "מחוברות" לעץ מלמטה.
השורשים העבים באים מהחלק התחתון של העץ, הם לא המשך לשורשי שטח שיוצאים מהצדדים של העץ. אם ראית פעם מה שורשים של עץ תאנה עושים מתחת לאדמה ולאיזה עובי הם מגיעים ולאיזה מרחק, זה מפחיד.
לגבי חלקיקים ועוד ערפל, יש מצב, אני אבדוק את זה.
אני לא מסכים עם הסלסולים, זה מעולה.
אחלה רנדר, אבל יש לי כמה הערות:
 - הטקסטורה של הסלעים מרוחה מדי
 - יש קטעים שהדשא פשוט יוצא מהסלעים וזה פוגם באמינות. בעצם, אני לא בטוח אם זו אדמה או סלעים
 - העץ נהדר! אבל בשביל לקחת אותו לצעד הבא - הייתי נותן לו דיספלייסמנט מודיפייר קל
 - המים שטוחים מדי, צריך שתהיה להן תגובה כלשהי לסביבה. אם זה בטבעות סביב נקודות החיבור של העץ למים או צמחיה שמבצבצת מהן, זה גם יפתור את זה שיש יותר מדי חלקים במסך שלא קורה בהם דבר. הייתי ממליץ לבדוק את ה - Dynamic paint
 - מסכים עם שחר שאולי להוסיף קצת אובך מקדימה יוסיף, אבל לא בטוח, תראה אם זה באמת תורם.
 - הייתי מוסיף פה ושם חרקים. זה קטן מספיק כדי לא להשתגע במידול אבל בהחלט משדרג סצינה שמזמינה את זה - מקום עם מים, צמחיה ועובש.
 - הדשא: הוא נראה יותר מדי אחיד - אולי להוסיף קבוצה של דשא קצר יותר ובצבע טיפה שונה יעזור.
בכללי פריים יפה, חסר לו אבל את הנגיעות הקטנות שיגרמו לו להיות פריים מושלם, לדעתי! Smile
מעלה לסרגל, אין לי כבר סבלנות..... חחח
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
מים מטופלים, עץ מטופל, דשא מגוון יותר וערפל יותר נמוך וביצתי...

İmage

לגבי תוספות נוספות שייתנו לזה ריאליסטיות (חרקים מעופפים קטנים, ירוקת, כל מיני איכסים צפים על המים...), כל הדברים שצפוי שיהיו במקום כזה - כאן זה המקום בו הריאליסטיות מפנה את מקומה לאמירה אמנותית. מבחינת האוירה, אין ממש צורך בפרטים כאלה, להיפך. רציתי אוירה של מקום בודד, עזוב, דומם. פרטים קטנים כמו הנ"ל ייתנו למקום רחישה וזמזום שלא רציתי שיהיו בו. זה צריך להיות מקום כזה עזוב שאפילו ברחשים לא מתקרבים אליו... Smile
למזלי, כאשר מקטינים את התמונה לגודל שיש בסרגל אז רוב הפרטים נעלמים כך שאין צורך לעדכן את מה שיש שם.... חחח
אחלה תמונה!!!!
"אין ייאוש בעולם כלל!" - זה על באמת.

יניב גרשוני | תלתיסט
הטקסטורה של האדמה עדיין נראית לא ריאליסטית כל כך.
כל השאר השיפורים מאוד אהבתי.