• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מדריכים לUnity
טוב החלטתי לנסות ללמוד לעבוד עם המנוע הזה
אבל מסתבר שהוא לא מהדברים שאפשר ללמוד לבד...
בכל מקרה מישו מכיר מדריכים טובים?
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

אז האם הכלל הזה נכון גם לגביי בלנדר או שבלנדר גם יוצאת מהכלל...
((06.06.2014), 12:30)דניאל שריד כתב: טוב החלטתי לנסות ללמוד לעבוד עם המנוע הזה
אבל מסתבר שהוא לא מהדברים שאפשר ללמוד לבד...
בכל מקרה מישו מכיר מדריכים טובים?

ממליץ לך ללמוד קודם את הסינטקס(תחביר) של c#, ואז גם תבין את הסקריפטים שכותבים במדריכים (כמובן שצריך גם לדעת את הספריות של יוניטי אבל את זה לומדים בדרך כלל תוך כדי פרוייקטים)

יש את המדריך c# הזה של וובמאסטר, הוא די נחמד
בברכה, אוהד.
???
ז"א מה שאתה אומר זה שאי אפשר לעשות במנוע הזה כלום בלי לדעת תכנות???
Sad
חוזר ל-BGE!
"לכל כלל יש יוצא מן הכלל והכלל שאין לו יוצא מן הכלל הוא הכלל שיוצא מהכלל שאומר שלכול כלל יש יוצא מן הכלל"

((06.06.2014), 12:34)דניאל שריד כתב: ???
ז"א מה שאתה אומר זה שאי אפשר לעשות במנוע הזה כלום בלי לדעת תכנות???
Sad
חוזר ל-BGE!
ברור שאפשר בהתחלה לא לדעת לתכנת,
אבל אחר כך אם אתה רוצה לכתוב קודים משלך ולא להשתמש בסקריפטים של אחרים תצטרך לדעת לתכנת.
ביוניטי האמת יש גם אפשרות לתכנת ב-javascript , היא שפה מאוד קלה(שלא תתבלבל עם JAVA) אבל היא לא כל כך יעילה, C# טובה יותר ליוניטי, היא גם מונחית עצמים(OOP)

בהצלחה בכל אופןBig Grin
בברכה, אוהד.
ב-BGE
יש את ה"לוגיק אדיטור" שמאפשר לך לעשות כמאט כל דבר בלי להיכנס בכלל לתכנות, אני מבין שאין דבר כזה ביוניטי... Sad

((06.06.2014), 12:52)דניאל שריד כתב: ב-BGE
יש את ה"לוגיק אדיטור" שמאפשר לך לעשות כמאט כל דבר בלי להיכנס בכלל לתכנות, אני מבין שאין דבר כזה ביוניטי... Sad
דווקא ישSmile
זה כלי שקוראים לו uScript והוא מאפשר "לתכנת" ביוניטי כמו בלוג'יק אדיטור (בעצם יותר כמו עורך הצמתים של סייקלס), הנה סרטון מבוא לכלי הזה, שתראה אם מתאים לך:

בברכה, אוהד.
אתה יכול לתת קישור להורדה?
מצטער. גרסת הבטא נגמרה וזה כבר עולה כסף (ודי הרבה) http://www.detoxstudios.com/products/uscript/purchase/
אני עדיין ממליץ ללמוד c# (או אם קשה לך אתה יכול ללמוד javascript אבל היא פחות יעילה ומומלצת ליוניטי).
אני אישית למדתי java מספר אקראי שראיתי בספרייה כשיעמם לי, בחופש הגדול של כיתה ה'..Smile
משם ללמוד c# או כל שפה עילית אחרת היה קלי קלות. אתה יכול ללמוד c# גם לא רק מספר, יש את וובמאסטר לדוג'.
בהצלחה.
בברכה, אוהד.