• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תמונה לגלריה?
קודם כל, זה לא מרונדר על 50 סמפלים, אלא 2500. בגרסאות החדשות של סייקלס הם הכניסו אופציה כזאת שמרבעת את כמות הסמפלים שאתה מכניס לו. לא ממש הבנתי למה זה טוב, אבל זה קיים, ובקובץ הזה האופציה פועלת. כנראה בגלל זה לקח לו לרנדר הרבה זמן את התמונה.

עוד סיבה שיכולה להאט את הרינדור זה האובייקט של החדר, שמאלץ את האור לבצע הרבה קפיצות בפנים ומעמיס על המחשב עם כל החישובים של הרינדור. יכול להיות שעם סידור אחר של התאורה וגם (או רק) של החדר זמן הרינדור יצטמצם. עוד דבר שקשור לתאורה זה הרעשים הלבנים (גחליליות) שנוצרות כתוצאה מקפיצות רבות של האור. אפשר להפחית אותם על ידי שינוי ערך ה-clamp, ואז לא צריכים הרבה סמפלים כדי לקבל תמונה בלי הרבה רעש.

İmage

חוץ מזה, יכול להיות שזה לא מה שמאט כאן את הרינדור, אבל זה טיפ כללי - הרבה מאוד מהאובייקטים פה הם באיכות מאוד גבוהה, כלומר עם הרבה קודקודים וגם עם מודיפייר SubSurf. תמיד כדאי לחסוך בפוליגונים איפה שאפשר, כמו למשל בעלי הכותרת של הפרחים. לדעתי אפשר להסתפק בערך של 1 ב-SubSurf, אולי אפילו בלעדיו, וגם בלי Solidify.

מעבר למה שעשוי להאט את הרינדור, חייב לומר שבסצינה יש הרבה מאוד אובייקטים שאפשר לקבץ אותם לאובייקט אחד כמו עלי הכותרת של הפרחים או הכיסאות. זה עוזר לראות יותר טוב את כל האובייקטים בסצינה ומונע אי סדר. עוד דבר, ממליץ לך תמיד לתת שמות לאובייקטים. אחר כך מנסים למצוא משהו וזה פשוט בעיה בין כל ה-Plane.005 למיניהם.

מקווה שעזרתי! אה ושלא כתבתי יותר מדי Tongue
כדי להיפתר מה"גחליליות" לא צריך לשנות את Clamp. פשוט צריך לבטל את הCaustics, שממלא לא ממש עובדים.
גם זה וגם כל העלים משוכפלים בעזרת SHIFT+D ולא ALT+D וממש מכבידים על הסצנה
תודה על כל הטיפים והעצות! 

ומה אתם אומרים לגופה של תמונה? 
נחמד. יש לי כמה הערות עיצוביות שיוכלו לעזור אבל אמרת שאתה לא מתכוון לרנדר שוב...
אם יש לך כח אשמח לשמוע...
טוב, אני אגיד כמה דברים שהכי הפריעו לי:
הבאמפ של הכיסא מוגזם. כך גם הבאמפ של הקנקן.
הצבע של מפת השולחן והצבע של העלים הוא אותו דבר. נסה צהוב בשביל המפה.